Recenze - Hotel Krakonoš

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Hotel Krakonoš

Hotel Krakonoš s.r.o
IČ 25219863
Mariánské Lázně 660
Mariánské Lázně 35301 CZ
www.hotelkrakonos.eu/cs
+420 354 622 624
info@hotelkrakonos.eu

Hotel Krakonoš

Hotel Krakonoš Vás vítá v krásném přírodním prostředí nad Mariánskými Lázněmi a nabízí ubytování s možností kompletní lázeňské péče přímo v hotelu, bazén, mikroklimatickou solnou jeskyni, pedikúru, manikúru, kadeřnictví i kosmetiku. Hotel má ideální polohu pro rodinnou rekreaci i provozování různých sportovních aktivit. Rozmanité okolí láká k výletům, potěší milovníky přírody i historie.

Ubytování

Hotel Krakonoš Vám nabízí 86 pokojů, z toho 2 bezbariérové, 5 apartmánů, 18 podkrovních a 61 dvoulůžkových. Všechny pokoje jsouvkusně a útulně vybaveny s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefonem, chladničkou a vysoušečem vlasů.

V budově hotelu se nachází výtah, který umožňuje spolu s dispozičním uspořádáním chodeb takřka neomezený bezbariérový přístup. Možnost připojení k internetu (WIFI) a využití faxových služeb. 
Ve všech prostorách hotelu včetně pokojů jsou nainstalovány protipožární čidla. Úschova a zabezpečení cenných předmětů je zajištěna v hotelovém trezoru.

Gastronomie

Hotelová kuchyně Vám nabízí výborná česká jídla včetně různých specialit. Jídla Vám podáváme v prostorné restauraci se 110 místy, kterou lze rozšířit o přilehlý salonek až na 170 míst. Druhý salonek disponuje min kapacitou 50 míst. Servírovány jsou jak teplé i studené snídaně formou švédských stolů s bohatým výběrem. Obědy je možné si vybrat z jídelního lístku nebo si objednat plnou penzi. Večeře je opět možný výběr z jídelního lístku nebo máte možnost si objednat polopenzi, která obsahuje výběr ze tří tříchodových menuJídelna je nekuřácká. Kromě klasických jídel jsme schopni zajistit redukční, diabetické, vegetariánské nebo bezlepkové diety.

Bazén, léčebné procedury
Hotel Krakonoš jako nestátní zdravotnické zařízení nabízí kompletní škálu léčebných procedur a bazén s protiproudem přímo v objektu.

Lékařský i rehabilitační personál je odborně vyškolen v rámci indikací léčených v Mariánských Lázních, mezi něž patří problémypohybového ústrojí a krevního oběhu.

Do hotelu se dostanete i kabinovou lanovkou.


„Hotel Krakonoš“ nemá zatím žádné recenze.