Recenze - Hotel Kamýk

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Hotel Kamýk

Růžena Neumannová
IČ 66641535
Lesní 558
Doksy 47201 CZ
www.hotelkamyk.cz
604777081
hotelkamyk@volny.cz

Hotel Kamýk

Hotel Kamýk

Hotel Kamýk leží poblíž Máchova jezera (cca 15 minut procházkou), je zasazen do klidného prostředí, přesto v centru kulturního a sportovního vyžití. 

Součástí hotelu je malý lesnatý parčík a tenisový kurt, v prostorách hotelu je k dispozici sauna, solárium a masáže. V blízkosti se nacházejí dvě fotbalová hřiště, posilovna a kuželna. K dalšímu sportovnímu vyžití nabízíme zapůjčení kol a jiného sportovního náčiní.

Kapacita hotelu je 33 pokojů s 82 lůžky. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Předností hotelu je bezbariérový přístup v přízemí hotelu včetně ubytování a sociálního zařízení.

Interiér
V prostorách recepce se nachází bar, který zároveň slouží jako společenská místnost, dále je tu restaurace a k dispozici je též konferenční sál , kde je možné pořádat jak rodinné oslavy, tak konference, případně školení či semináře. V letní sezóně se zde konají různé kulturní a společenské akce, koncerty, závody, regaty a jiné sportovní akce. Náš hotel je vhodný jak pro klidnou rodinnou dovolenou, tak pro pořádání soustředění pro různé sportovní kluby.


„Hotel Kamýk“ nemá zatím žádné recenze.