Recenze - Hotel Hubert

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Ubytování České Švýcarsko

Věra Zárubová
IČ 65615140
Mezná 76
Hřensko 40717 CZ
www.hotelhubert.eu
412 554 095 732 403 846
hubert.mezna@seznam.cz

Hotel Hubert

Rodinný Hotel Hubert, který provozujeme již téměř 20 let, se nachází v samém srdci Národního parku České Švýcarsko v malebné vesničce Mezná vzdálené cca 8 km od hraničního přechodu ve Hřensku. Mnozí hosté hotel znají pod starým názvem „U císaře pána“. Z této doby se dochovaly zejména obrazy, které máme v restauraci a tuto dobu hostům připomínají.

Hotel Hubert je díky výhodné poloze ideální místo pro turisty, rodiny s dětmi a cyklisty, jelikož jsou v okolí mnohé cyklostezky a turistické trasy. Pro cykloturisty jsou v Národním parku i v CHKO vyznačené trasy zajímavými místy, na některé z nich navazují i cyklotrasy v SRN.

Náš hotel je ideálním místem na ubytování jak pro jednotlivce a rodiny, tak pro větší skupiny. Dále nabízíme pořádání skupinových akcí, jako např:

  • školní výlety
  • rodinné oslavy
  • svatby a společenské akce
  • firemní školení a prezentace
  • stravování pro projíždějící zájezdy

Mimo hotel možnost ubytování v dependenci, která je vzdálena cca 400m od hotelu u lesa na klidném místě. V budově je 17 lůžek ve 2 a 3 lůžkových pokojích se společným sociálním zařízením.

Kromě snídaně, která je součástí ceny ubytování, možnost doobjednání polopenze (3 chody). Místo snídaní je možné zajistit balíčky.

Našim hostům je k dispozici restaurace a jídelna s kapacitou 46 míst. Jídelnu mohou používat děti i dospělí mimo času snídaní a obědů ke společenským hrám apod.  

Součástí hotelu je rozlehlá zahrada s terasou a grilem, která je naším hostům plně k dispozici k odpočinku, oslavám či pro hraní si s dětmi, pro které je zde pískoviště s houpačkou.

Parkování je možné přímo na soukromém parkovišti před hotelem nebo v hotelové zahradě.

 


„Hotel Hubert“ nemá zatím žádné recenze.