Recenze - Hotel Hrazany

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky Hotel Hrazany
Celkové hodnocení akcí: 4
100% doporučuje (1 hodnocení)

Presspoint s.r.o.
IČ 26776782
Hrazany 11
Radíč 26401 CZ
www.hotelhrazany.cz
318864128 602288755
info@hotelhrazany.cz

Hotel Hrazany

Hotel Hrazany leží nad Slapskou přehradou, nedaleko města Sedlčany, cca 50km od Prahy, v sousedství keltského oppida. Je situován na polosamotě, kde z jedné strany sousedí s lesem a z druhé strany má vlastní pozemky, převážně louky, tedy ideální poloha pro bezpečný pohyb dětí a klidný relax dospělých. 

Ubytovací kapacita Hotelu Hrazany je 13 dvoulůžkových pokoji, 5 apartmánů, 1 bezbarierový apartmán a 6 bungalovů, vše s vlastním plně vybaveným sociálním zařízením a možností přistýlek.  

Zařízení hotelu a vybavení pokojů uspokojí klientelu, která hledá pohodlí domova po náročném pracovním dni nebo týdnu a relaxaci v klidném prostředí uprostřed zeleně. V objektu hotelu samozřejmě k dispozici připojení wi-fi. 

U hotelu máme vlastní parkoviště, které je v těsném sousedství překrásné vyhlídky na přehradu.

V hotelové restauraci… vaříme celodenně výběrem z jídelního lístku.

V baru lze posedět nad sklenkou dobrého vína a je většinou centrem zábavy v hotelu.   

Klidné posezení s krásným výhledem nabízí i terasa, kde probíhá celou sezonu grilování a rožnění nejrůznějších masových pochoutek. Tato zařízení nemají zavírací hodinu a jsou k dispozici našim klientům podle jejich nálady. 

Nově otevřený Wellness club nabízí vířivku pro 4-6 osob, příjemnou parní saunu s příchutí mentolu a vynikající infra saunu k prohřátí celého těla. 

Hotel Hrazany i samotné okolí nabízí mnoho sportovních aktivit. V hotelu je možné si zahrát kulečník, šipky, mini-golf, pitpat, petangue. Větším kolektivům lze na objednávku připravit jízdu na čtyřkolkách, nebo zajistit projížďku na koních. Na hřišti u hotelu si můžete zahrát veškeré míčové hry. 

Dále je zde venkovní bazén, můžete si zahrát minigolf a pro děti je připraveno i dětské hřiště.  

Nachází se zde také půjčovna kol, takže neváhejte a vyrazte na cyklovýlet po jedné z cyklostezek, který je v okolí opravdu nepočítaně.  


Zákazníci hodnotí „Hotel Hrazany“

19.6.2016 18:03
Recenze „Hotel Hrazany“ pro akci „relax pobyt v hotelu Hrazany jen hodinu od Prahy“: 41322
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Výborné
1

Běžící akce klienta

3denní pobyt s polopenzí ve Wellness&Relax hotelu Hrazany
Hotel Hrazany