Recenze - Hotel Hojná Voda

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Hotel Hojná Voda
Celkové hodnocení akcí: 3
50% doporučuje (2 hodnocení)

Lenka Gennertová
IČ 75389924
Hojná Voda 40
Nové Hrady 37333 CZ
www.hotel-hojnavoda.cz
727 888 261
serzantbelek@seznam.cz

Hotel Hojná Voda

Náš hotel snadno najdete až na samém konci Hojné Vody. Prostorné parkoviště sousedí přímo s budovou hotelu.

Hostům nabízíme celoroční ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a apartmánu s možností přistýlky s kompletním sociálním zařízením a kapacitou 33 lůžek.

Součástí hotelu jsou dvě restaurace se 75 a 25 místy a restaurace zahradní s kapacitou 150 míst, která je také užívána jako letní kino. Dále je možnost v zahradní restauraci pořádat oslavy a párty s grilováním steaků, selátek…!

V areálu hotelu je pro ty nejmenší návštěvníky připraveno dětské hřiště a trampolína, zahrát si můžete stolní tenis či fotbal, ale i šipky. Ale jsou zde i další skvělé možnosti pro sportovní vyžití. Jednou z nich je bungee trampolína. Jedná se o speciální trampolínu určenou pro bezpečné vysoké skoky. Díky dokonalému zabezpečení při skoku i dopadu je možné provádět salta vpřed i vzad, případně i několikanásobná salta!

V horkých letních dnech jistě oceníte nové přírodní koupaliště v obci Horní Stropnice, které se nachází asi 4 km od hotelu. Vstup na koupaliště máte také zajištěn v ceně pobytu. Potěší vás travnatý břeh, písečné dno a možnost plážového vyžití. Aktivnější jedinci bezesporu uvítají hodinu ve fitness či na tenisovém kurtu. Následný pobyt v sauně uvolní svaly a přinese báječnou úlevu celému tělu. 

 


Zákazníci hodnotí „Hotel Hojná Voda“

27.8.2016 22:04
Karel
Recenze „Hotel Hojná Voda“ pro akci „pobyt pro dva v rodinném hotelu Hojná Voda s polopenzí“: 38954
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Dobré
16.8.2016 15:07
Margita
Recenze „Hotel Hojná Voda“ pro akci „pobyt pro dva v rodinném hotelu Hojná Voda s polopenzí“: 38954
Zákazník by svým přátelům akci nedoporučil
Slovní zhodnocení:
Vybavení hotelu starší/ zasloužilo by si rekonstrukci / větší problém byl s polopenzí - celý týden stejné snídaně i večeře / na 3 dny to nevadí, ale celý týden ? Hodně smažená jídla , což zrovna večer není optimální ! U snídaní jsme museli opakovaně žádat o doplnění . Jinak okolní příroda a místo krása ! Naštěstí nám vyšlo počasí, takže šlo většinou o přespání, ale v případě nutnosti trávit v hotelu víc času, tak nevím!!
1

Ukončené akce klienta

pobyt pro dva v rodinném hotelu Hojná Voda s polopenzí
Hotel Hojná Voda
pobyt pro dva v rodinném hotelu Hojná Voda s polopenzí
Hotel Hojná Voda
pobyt v hotelu Hojná Voda pro dva na 3 dny s polopenzí
Hotel Hojná Voda