Recenze - Hotel Grádl

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


Hotel Grád - Marcela Malá
IČ 69951381
Železná Ruda 299
Železná Ruda 34004 CZ
www.hotelgradl.cz
607 753 200
info@hotelgradl.cz

Hotel Grádl

Horský hotel Grádl Železná Ruda

Malebný horský hotel Grádl naplní vaše představy ničím nerušené dovolené. Stojí na pohádkově klidném místě uprostřed zádumčivých šumavských lesů. Najdete ho přibližně 1 km od Železné Rudy v nadmořské výšce 878 m a dostanete se k němu po nové asfaltové silnici.

Hotel nabízí vkusně zařízené 2 a 3 lůžkové pokoje, pro rodiny dvoupokoje 2+2 nebo 2+3 s vlastním sociálním zařízením. V hotelu vládne příjemná, téměř rodinná atmosféra.

Všechny pokoje jsou vybaveny novým, vkusným nábytkem. Ke každému pokoji náleží vlastní sociální příslušenství - WC a sprchový kout. Za poplatek je možné zapůjčení satelitní televize na pokoj.

Pokoje jsou rozmístěné od přízemí do druhého patra a většina z nich navíc nabízí nádherný výhled na Javor, nejvyšší horu Šumavy (1456 m n. m.). Na hotelu můžete trávit svoji spokojenou dovolenou v doprovodu svých domácích mazlíčků.

Hotel Gradl má vlastní restauraci. Ta je postavená ve staročeském selském stylu a nadchne vás výtečnými jídly.

K restauraci navíc patří dvě terasy. Větší, půlkruhová terasa je směrovaná na západní stranu, a tak zde můžete vychutnávat hřejivé paprsky odpoledního a večerního slunce.

Venkovní zastřešený bazén se slanou vodou (vhodný pro alergiky).

Strávit čas můžete i sportovními aktivitami na osvětleném víceúčelovém hřišti s umělým povrchem si můžete zahrát tenis, volejbal nebo malou kopanou.

Převážně děti ocení nádherné dětské hřiště přímo u hotelu s mnoha hracími prvky.


„Hotel Grádl“ nemá zatím žádné recenze.