Recenze - Hotel Goldene Rose*** Superior

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


Hotel Goldene Rose*** Superior

Hotel Goldene Rose*** Superior je tradiční horský hotel, který se nachází v Monguelfu v údolí Val Pusteria. Najdete v něm výborně zařízené wellness centrum, do kterého budete mít vstup zdarma.

Goldene Rose Hotel nabízí všechny pokoje zařízené světlým dřevěným nábytkem v alpském stylu. V pokojích je buď dřevěná nebo kobercem krytá podlaha. Ve všech pokojích je satelitní TV a balkon s výhledem na okolní hory.

Těště se na rozsáhlé a dobře vyvážené snídaně formou bufetu včetně domácí marmelády, Jihotyrolského jogurtu, místní Speck a různé druhy masa a uzenin u vybraných řezníků, domácí zákusky, dorty, müsli, zavařeniny, med, sezónní ovoce, křupavý chléb naší místní pekař - slavný "Breatl", místní druh chleba tradičně pečený zemědělci.

Pro milovníky lyžování je připravená lyžárna a také skipasy si lze zakoupit přímo v hotelu. V lázních je sauna, vířivka a turecká parní lázeň. Můžete zajít také na masáž.

Goldene Rose je ideální pro prozkoumání úžasného okolí jižního Tyrolska. Najdete zde mnoho turistických stezek, cyklotras a památek. Pro sportovně založené jsou ideální sporty, jako je paragliding, kiting, jízda na kajaku, rafting, na koni, tenis, plavání atd.


„Hotel Goldene Rose*** Superior“ nemá zatím žádné recenze.