Recenze - HOTEL ENGADIN

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Hotel Engadin

Zdeněk Černý - ENGADIN, s.r.o.
IČ 02134110
Železná Ruda 35
Železná Ruda 34004 CZ
www.engadin.cz www.facebook.com/hotel.engadin
37397042
engadin@engadin.cz

HOTEL ENGADIN

Hotel Engadin Železná Ruda je umístěn v klidném prostředí, 2 km od horského městečka Železné Rudy v údolí říčky Řezné. Využití hotelu je celoroční a je zvláště vhodné pro rodiny s dětmi, turisty a hosty všech kategorií, včetně seniorů. Procházka od hotelu do městečka patří k velmi romantickým zážitkům.

Železná Ruda nabízí bohaté vyžití v každém ročním období. Penzion je skvělým výchozím bodem pěších výletů po Šumavě. K turisticky atraktivním cílům patří i v zimním období Černé a Čertovo jezero, jezero Laka, vrch Pancíř a Špičák a další. Přímo u hotelu jsou sjezdovky se čtyřmi lyžařskými vleky, včetně umělého zasněžení - Belveder.

Ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Za příplatek se můžete ubytovat také v apartmánu s dvěma místnostmi a TV.

Ve stylové restauraci jsou podávány snídaně formou bufetu a servírované večeře, výběr ze dvou jídel.

Nechybí ani vinárna s barem k posezení u kávy nebo skleničky a taneční parket.

Přijemná relaxace se Vám naskytne v infrasauně, pomůže uvolnit namožené svaly a ulevit od bolesti zad. Saunováním si posílíte imunitní systém. Pobyt v sauně uvolní dýchací cesty, pomůže při nespavosti, akné, bolestechi v krku a atd.


„HOTEL ENGADIN“ nemá zatím žádné recenze.