Recenze - Hotel Beskyd

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Hotel Beskyd

Michal Koloděj
IČ 70023107
Náměstí 1
Frýdlant nad Ostravicí CZ
www.hotel-beskyd.cz
734535903
info@hotel-beskyd.cz

Hotel Beskyd

Hotel Beskyd se nachází ve Frýdlantu nad Ostravicí. Je na okraji podhůří Beskyd, které jsou ideálním začátkem pro poznávání podhorské oblasti. Toto město je nazýváno "Bránou Beskyd" a daný hotel je ideální pro dovolenou v přírodě.

Hostům jsou nabízeny moderní pokoje a útulné posezení v nekuřácké jídelně, restauraci nebo salonku. V roce 2013 se majitelé hotelu Beskyd odhodlali k něčemu co nikdo nečekal, postavili a otevřeli Podhorský Pivovar a tak se zase po dlouhé době začalo vařit pivo ve Frýdlantu pod Ondřejníkem. Dalším velkém mezníkem v tomto hotelu bylo v roce 2015 otevřít pivní lázně a wellness v podkroví Beskydu.

Příjemné posezení v letních měsících je nabízeno pod zastřešenou terasou s venkovním krbem, kde je možnost grilování (selat, vepřových specialit, ryb a dalších pochoutek včetně chorvatské peky).

V druhém patře hotelu se nachází wellness a pivní lázně, kde si můžete dopřát dokonalou relaxaci u hořícího krbu a osvětlené fontány, při poslechu uklidňující hudby. Okouzlí Vás podmanivá vůně levandule, ve světle hořících svíček.

V okolí je mnoho cyklostezek, které navazují na síť cyklotras po Beskydech, proto je hotel vybaven cyklistickými parkovacími možnostmi. Servis jízdních kol zajišťuje místní cykloservis. 

Nesmíme zapomenout na ty nejmenší pro které jsme postavili hřiště, pískoviště, houpačky a skluzavku. 50m od hotelu jsou 4 tenisové kurty, kde je možnost sportovního vyžití. 

Ve sport relax centru Kotelna, které se nachází 10 minut od našeho hotelu se můžete sportovně vyžít (bazén, sauna, masáže, whirpool, beach volejbal, squash, fotbal). 

Bezbariérový přístup je možný do jídelny, restaurace a na terasu. 


„Hotel Beskyd“ nemá zatím žádné recenze.