Recenze - Hotel BAX***

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Hotel Bax
Celkové hodnocení akcí: 2.6571428571429
51% doporučuje (35 hodnocení)

Petr Kantor
IČ 75745950
Oblekovice 68
Znojmo 67181 CZ
www.hotelbax.webnode.cz
603427556
hotelbax@seznam.cz

Všechna zařízení provozovatele

Penzion U Huberta, Chalupa LUCIE - Znojmo, Hotel BAX***

Hotel BAX***

Hotel Bax*** se nachází v jižní části královského města Znojma - Oblekovice. Jeho poloha ve známé vinařské oblasti je více než strategická. Přestože se nachází blízko dopravní tepny Praha - Vídeň, může Vám nabídnout pohodlí a klidné prostředí. Hotel Bax*** je mimo rušné centrum zahlcené automobily, avšak od historické části Znojma je pouze deset minut běžnou chůzí. Od česko-rakouského hraničního přechodu Hatě je pak vzdálen patnáct kilometrů.  

V blízkosti hotelu se cyklisté mohou přímo napojit na Moravskou a Znojemskou vinařskou cyklostezku a spoustu dalších. Vzhledem k velkému množství značených tras různých úrovní v okolí je možné využít hotel BAX*** jako základnu pro výlety na kolech. Blízká vranovská a novomlýnská přehrada zaručují pestrý výběr adrenalinových sportů.

Prostředí je vhodné i pro rodiny s dětmi, které zde naleznou atraktivní vyžití, přátelskou atmosféru, mohou poznávat okolí, nakupovat nebo si vybrat jednu z lehčích cyklostezek.

Hotel Bax*** nabízí ubytování v 15 moderně zařízených pokojích a 1 apartmánu. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí se satelitem a wi-fi přístupem na internet.

Originální restaurace s příjemnou atmosférou v hotelu BAX*** je ideálním místem, kde ochutnáte nejen tradiční česká jídla, ale vyberete si i z velkého množství specialit.


Zákazníci hodnotí „Hotel BAX***“

8.11.2017 11:23
Dušan
Recenze „Hotel BAX***“ pro akci „pobyt pro 2 osoby v hotelu BAX*** na Jižní Moravě s polopenzí“: 43443
Zákazník by svým přátelům akci nedoporučil
Slovní zhodnocení:
Hotel vypadá jak nedávno přestavěný nevěstinec, hotelová restaurace je dost nevkusná. Zrekonstruovaný pokoj však nebyl špatný. Večeře byly jako ze školní jídelny, snídaně ok. "Nedaleká" italská restaurace, do které dostanete slevový poukaz, je vzdálena asi hodinu svižné chůze. Láhev "kvalitního" vína, kterou voucher slibuje, dostanete při odjezdu a jedná se o levné maďarské stolní víno. Kdyby si nechali to víno, poukaz a slevu do termálů (víceméně neexistující, recepční se nabídla nám proplatit 10% ze vstupenky zpětně, ale moc se jí do toho nechtělo), bylo by to snad lepší. Takhle je to zbytečně lživá nabídka.
31.10.2017 09:52
Recenze „Hotel BAX***“ pro akci „pobyt pro 2 osoby v hotelu BAX*** na Jižní Moravě s polopenzí“: 43443
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Personál příjemný, jídlo dobré, ale ubytování bylo horší.
1

Běžící akce klienta