Recenze - Hotel Art Písek

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Art hotel Písek

Jaroslav Šmída
IČ 45696845
Fráni Šrámka 158
Písek 39701 CZ
www.arthotelpisek.cz
776277394
hotel.art.pisek@seznam.cz

Všechna zařízení provozovatele

Hotel Art Písek, Hotel Art Písek

Hotel Art Písek

Hotel  situovaný v centru královského města Písek uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších klientů. Nově zrekonstruovaná historická budova poskytuje komfortní ubytování.

Celý hotel je bezbariérový - výtahem se snadno dostanete z podzemní útulné vinárny až do čtvrtého patra.

Pokoje jsou velmi dobře vybaveny (satelitní LCD TV, sociální zařízení, minibar, lůžka s luxusními hypoalergenními matracemi s obsahem aloe vera), na všech je k dispozici bezplatné připojení k internetu.

V restauraci hotelu Art v Písku se hosté budou cítit lépe než kdekoli jinde. Útulné a umělecky laděné prostředí nechá rychle zapomenout na shon každodenního života, a přitom stále zůstáváte v centru historického Písku! Luxusní umělecká výzdoba společně s dřevěnými stoly a pohodlnými židlemi jen zvýrazní zážitek, který si odsud hosté odnesou.

Poznejte kuchařské umění šéfkuchaře Jiřího Mareše, který má zkusenosti z 4* restaurací v Itálii, Řecku a na Kypru. Nabízíme Vám menu vycházející z regionální kuchyně s ohledem na trendy moderní gastronomie. Suroviny k přípravě jídel pro vás pečlivě vybíráme a dbáme na to, aby byly vždy čerstvé.

Sklepení hotelu Art nabízí ideální příležitost ke klidnému posezení. Stranou ostatních prostor se hosté budou cítit jako v lepším světě. Nabídka vín vysoké kvality z vinných sklepů Lechovice k tomuto pocitu jen přispěje. Pohodlné posezení a příjemná, poklidná atmosféra vinárny vyvolá příjemný pocit, díky kterému se hosté budou rádi vracet.

Na náš hotel se můžete kdykoli obrátit! Potřebujete zajistit lístky do divadla, vstupenky do muzea nebo cokoli jiného? Jsme tu jen a jen pro Vás a Vaše potřeby. Stačí, když nám dáte dopředu vědět, o co byste měli zájem, a my uděláme vše co je v našich silách, abychom Vám danou službu zajistili v době Vašeho pobytu u nás!


„Hotel Art Písek“ nemá zatím žádné recenze.