Recenze - Hotel Andromeda

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Hotel Andromeda

Tomáš Malachta
IČ 87639564
Ramzová 36
Branná 78825 CZ
www.hotel-andromeda.cz
+420 583 230 063
recepce@hotel-andromeda.cz

Hotel Andromeda

Hotel se nachází v překrásném místě Ramzová v Hrubém Jeseníku, které Vám nabízí bohaté vyžití ve všech ročních obdobích. Díky výhodné poloze - jen 150 m od nástupní stanice dvousedačkové lanové dráhy na Šerák (dlouhá 3180 m) u nás naleznete optimální východisko pro letní letní turistiku a cyklistiku.

Nabízíme široké zázemí včetně restaurace s teplou kuchyní a nabídkou místních specialit po celý den, v přízemí hotelu máte možnost navštívit Bar Himalaya pro noční vyžití, kulečník a mnoho dalšího. Pro děti máme nově vybudovaný dětský koutek.

Kapacita hotelu je 55 osob ve 2, 3, 4 lůžkových pokojích a apartmá. V každém pokoji je pro k dispozici skříň na šaty, konferenční stolek, křesla, barevný televizor, satelit, telefon. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení - sprchu, vanu a wc.

Kvalitní restaurace pro celou rodinu - u nás připravujeme jídla z klasické české kuchyně a spolupracujeme s organizací ochutnejte Jeseníky, tudíž využíváme kvalitní suroviny převážně z našeho regionu. Nabízíme teplou i studenou kuchyni a spoustu dalších místních specialit. Snažíme se vrátit k původní typické gastronomii, která staví na tradici a historii nejvyšších moravských hor.

Za hezkého počasí můžete posedět přímo před hotelem na letní terase s grilem.

Whirpool - sukromé prostředí, osvětlení svíčkami, vychlazený sekt a přesto v přírodě - víme co máte rádi ...

V létě k dispozici bazén.


„Hotel Andromeda“ nemá zatím žádné recenze.