Recenze - Hotel Amarilis Praha

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Hotel Amarilis

Jerome Buildings, a.s.
IČ 27204944
Štěpánská 18
Praha 1 11000 CZ
www.amarilis.com/cz
222748111
amarilis@jerome.cz

Hotel Amarilis Praha

Hotel Amarilis, Praha
Hotel Amarilis **** se nachází v centru Prahy 200m od Václavského náměstí. Je jedním z prvních hotelů v ČR zařízeným podle pravidel Feng Shui. Cílem bylo vytvořit příjemný harmonický prostor plný pozitivní energie.

Pokoje De Luxe

Pokoje jsou individuálně navrženy ve svěžích světlých barvách dle pravidel Feng Shui se všemi moderními vymoženostmi, které poskytují komfort a pohodlí.

Pokoje jsou vybaveny minibary, klimatizací, LCD televizory, telefony s přímou provolbou, vysoko rychlostním připojením k internetu (WiFi nebo LAN), trezorem, elegantními koupelnami s vysoušečem vlasů a koupelnovými doplňky.

Privátní wellness je vybaveno parní saunou, infra saunou, masážními sprchami a whirpoolem. 

Wellness je oázou klidu a odpočinku jsou zde zdarma pro Vás přichystány župany a osušky.

Restaurace Amaryla

Restaurace Amaryla se nachází v přízemí hotelu. Nabízí vybranou mezinárodní kuchyni, zaměřenou na zdravý životní styl, vždy připravenou pouze z čerstvých surovin. 

V denním menu jsou jídla bezlepková, vegetariánská, jídla bez laktózy a příležitostně jsou připravena i dle ajurvédských zásad, ale i moderní česká kuchyně.

V přízemí hotelu se nachází restaurant Energia s vybranou mezinárodní kuchyní, zaměřenou na zdravý životní styl a nově i na ajurvédskou kuchyni.

Hotel Amarilis se nachází v pěší dostupnosti významných pamětihodností města Prahy.


„Hotel Amarilis Praha“ nemá zatím žádné recenze.