Recenze - Hotel Alfacentrum

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Ubytování Morava

RELYFO PLUS, spol. s r.o.
IČ 29362318
Masarykovo náměstí 42
Valašské Klobouky 76601 CZ
www.alfacentrum.klobucko.cz
577 320 065 777 785 466
hotel.alfacentrum@iol.cz

Hotel Alfacentrum

Hotel se nachází v centru města Valašské Klobouky, které je známé pořádáním valašských jarmarků s koncerty cimbálové muziky a ukázkami valašského folklóru.

Město je přirozeným spádovým místem jihovýchodního Valašska ležící v Chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty, která je zařazena do sítě biosférických rezervací UNESCO. Kromě nádherné krajiny a zdravého prostředí, zde naleznete řadu architektonických památek. Ve městě se dochovalo rovněž několik původních valašských dřevěnic.

Hotel je vybaven převážně 2-lůžkovými pokoji se samostatným sociálním zařízením a televizí. Celková kapacita je 35 lůžek.

Součástí hotelového komplexu je restaurace a kavárna, pivnice, noční bar, bowling a herna, bufet a letní zahrádka. Pravidelně jsou pořádány taneční večery. V hotelu je mimo jiné umístěn i kadeřnický salón a banka se směnárnou.

Kavárna - restaurace je vybavena pódiem a tanečním parketem s pevně nainstalovanou zvukovou a světelnou aparaturou.

Restaurační služby jsou poskytovány ve stylu obvyklé moravské pohostinnosti.

Pro návštěvníky hotelu je možné zajistit další služby - sauna 1 km od hotelu, venkovní bazén 300 m od hotelu, krytý bazén 6 km od hotelu, hřiště, tenisový kurt a cvičné jízdy na koních 2 km od hotelu.


„Hotel Alfacentrum“ nemá zatím žádné recenze.