Recenze - Horský hotel Čarták, s.r.o.

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


IČ 27798801
186
Hutisko-Solanec 75662 CZ
www.solansedlo.cz/12-hotel-cartak
571644265
krenek@solansedlo.cz

Horský hotel Čarták, s.r.o.

Soláň - srdce Valašska

Vrchol Soláň je od pradávna považován za jednu z nejkrásnějších částí Valašska. V jeho malebných výhledech se snoubí krása zachovalé přírody s bohatou lidovou a uměleckou tradicí. Přijďte se pokochat nádhernou přírodou, užít si letních nebo zimních sportů nebo si vychutnat pohostinnost místních lidí, kteří navazují na bohaté tradice tohoto místa. 

Horský hotel Čarták

Horský hotel Čarták se nachází na Soláni v malebném prostředí Beskyd uprostřed hřebene Vsetínských vrchů - na hřebenové trase spojující vrcholy Vsacký Cáb a Bumbálka. Název "Čarták" vznikl ze slova čarda, což byl strážní domek portášů, který na místě dnešního hotelu stál.

Horský hotel Čarták nabízí díky své poloze nádhernou okolní krajinu, připomínající zmenšený obraz Valašska. Okolní příroda je vhodná nejen k odpočinku, ale také k nejrůznějším sportovním a volnočasovým aktivitám.

V zimním období je Soláň vyhledávaným střediskem nejen sjezdového lyžování. V těsné blízkosti se nachází Skiareály Soláň, přes Čarták vede běžecká hřebenová trasa, která je v zimě pravidelně upravována.

Horský hotel Čarták nabízí ubytování ve 2 - 5ti lůžkových pokojích a apartmá.

Všechny pokoje jsou vybavené LCD televizory se satelitním příjmem, koupelnou se sprchovým koutem a sociálním zařízením. 

Hotům je k dispozici hotelové parkoviště a možnost úschovy kol a lyží. WIFI připojení k dispozici v restauraci a společenské místnosti.


„Horský hotel Čarták, s.r.o.“ nemá zatím žádné recenze.