Recenze - Hana Nosková

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Karty výklad

IČ 87729610
Ohrazenice 3
Turnov 51101 CZ
www.grafologie-tarot.cz
720269243
hana.noskova1@seznam.cz

Hana Nosková

Jmenuji se Hana Nosková, narodila jsem se ve znamení Lva. Pracuji jako osobní asistent zdravotně postižených a seniorů. Není to moje původní pracovní zaměření, původně jsem vystudovala Střední školu chemicko - průmyslovou a pracovala jako laborantka. Po narození druhé dcery, která měla závažné zdravotní problémy, jsem musela přehodnotit svůj život. Nebylo to snadné a trvalo to dlouhý čas.

Nyní můj čas rozděluji mezi svou rodinu, práci (kterou mám moc ráda) a mezi své záliby.

Mezi ty patří grafologie, tarotové karty a další vzdělávání. Nesmím také zapomenout na naši černou labradorku Luisu.

Grafologické rozbory a výklady karet dělám zatím ve svém volném čase, není to moje zaměstnání. Myslím a cítím, že mi to umožňuje potřebný odstup a nadhled.

Vzdělání grafologa jsem získala v grafologické a psychologické společnosti Calix Praha pod vedením Mgr. Jiřího Siřínka, Mgr. Heleny Kolářové a Ing. Evy Boháčkové. Toto studium je zakončeno diplomem, který mě opravňuje k práci grafologa.

Pro výklad tarotových karet jsem získala potřebné znalosti a dovednosti pod vedením lektorky Dany Müllerové na kurzu výkladu tarotových karet.

Vzdělání pro výkon práce osobního asistenta, jsem získala v rámci rekvalifikačního kurzu Osobní asistent pro zdravotně postižené a seniory, zakončený závěrečnou zkouškou (nadále navštěvuji odborné semináře z této oblasti).


„Hana Nosková“ nemá zatím žádné recenze.