Recenze - GORDA s.r.o.

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


IČ 26096692
Příkop 838/6
Brno 60200 CZ
www.upotoka.cz
731544777
zdenecak@seznam.cz

GORDA s.r.o.

Ranč a penzion U potoka na pomezí Jizerských hor a Krkonoš nabízí kromě ubytování služby v oblasti agroturistiky spojené především s koňmi. Toto lze přirovnat k jakémusi způsobu hipoterapie - jízdy na koních v jízdárně i po svazích Jizerských hor a Krkonoš, jezdecký výcvik apod. V případě zájmu možno dokoupit na místě.

Veškeré poskytované služby agroturistiky spojené s jízdou na koních pro Vás jsou pod dohledem zkušených instruktorů a jezdců na hodných a klidných koních.

Parkoviště přímo u pensionu zdarma k dispozici. Možnost parkování v letních měsících v objektu penzionu pod uzamčením - 100,-Kč/den vč. pojištění.Ubytování

Všechny pokoje jsou pro Vás standardně vybaveny barevnou TV s příjmem českých a několika satelitních programů,koupelnou s WC a sprchou. K dispozici je Vám také PC s neomezeným přístupem na Internet.

Poblíž ranče se nachází několik sjezdovek a vleků, velmi vhodných pro méně zdatné lyžaře a vyznavače menších sjezdovek. V blízkém okolí je několik velkých, vyhlášených lyžařských středisek Jizerských hor , která nabízejí návštěvníkům velmi kvalitní lyžování nejrůznější obtížnosti. Pro běžkaře je k dispozici Jizerská magistrála, která patří k nejnavštěvovanějším trasám pro běh na lyžích v České republice. Každoročně tudy vedou trasy závodů Jizerská padesátka a Nova Author Cup.

 Tipy na výlety:

  • Albrechtice
  • Bedřichov
  • Bedřichovská přehrada
  • Bílý potok
  • V okolí mnoho cykloturistických tras
  • Aquapark v Liberci

„GORDA s.r.o.“ nemá zatím žádné recenze.