Recenze - GASTROOS V.O.S.

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


IČ 48151645
Benecko Štěpanická Lhot
Jilemnice - Hotel " Alfonska " 51401 CZ
www.alfonska.cz
602429978
chata.alfonska@tiscali.czd

GASTROOS V.O.S.

Horská chata Alfonska

nachází se v Krkonoších, na úpatí vrchu Žalý (1015 m. n. m.) v obci Benecko, v těsné blízkosti nástupní stanice nové 4-sedačkové lanovky a u lyžařských vleků s umělým zasněžováním a osvětlením pro večerní lyžování. Svým umístěním 100 m od koupaliště, 15 m od autobusové zastávky (přímá bus linka Praha - Benecko) a s prostorným areálem pro sport a zábavu (včetně nadzemního bazénu), je vhodná nejen pro rodinné rekreace, školy v přírodě a lyžařské kurzy, ale i pro různé firemní akce.

Objekt proběhl v roce 2005 rozsáhlou rekonstrukcí, čítá 31 pokojů s vlastním sociálním zařízením a TV+SAT , z toho je 16 dvoulůžkových (1 bezbarierový), 3 třílůžkové, 11 čtyřlůžkových a 1 pětilůžkový.

Restaurace je rozdělena na 3 místnosti, z nichž jedna bývá používána jako společenská místnost, dále bar a jídelnu-restauraci. 

Prostorný bar a posezení u krbu pomůže uvolnit namožené svalstvo z horských tůr nebo z jiných sportů a připravit tělo na příští den. 

Děti se mohou vyřádit na dětském hřišti, kde nechybí houpačky, klouzačka, trampolíny, venkovní bazén, stolní tenis, petanque a další.

Dvojice jistě ocení romantiku ve vířivce se sklenkou sektu, která přijde po túře či procházce vhod.

Těšte se na nezapomenutelné chvilky a příjemně strávenou dovolenou!! Těšíme se na Vás.


„GASTROOS V.O.S.“ nemá zatím žádné recenze.