Recenze - Farma Třebušín - Zababeč

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Ubytování na farmě

farma Zababeč
IČ 70387834
Třebušín 143
Litoměřice 41201 CZ
www.farmazababec.cz
731 523 469
farmazababec@email.cz

Farma Třebušín - Zababeč

Naleznete nás v severních Čechách, v chráněné krajinné oblasti České středohoří. Farma leží na samotě v kopcích nad malebnou obcí Třebušín, asi 10 km od Litoměřic a přibližně 70 km od Prahy. 

Okolí protíná jezdecká stezka, která v budoucnosti povede ze SRN až na Šumavu. Nádherná okolní příroda a klid s možností pěší turistiky, výletů na koních či na kole Vám umožní příjemně strávit dovolenou.

Ubytování

Hostům poskytujeme ubytování v rodinném penzionu, který je součástí farmy. V současné době je k dispozici deset 2.- 4. lůžkových pokojů. Osm pokojů má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením.

Zbývající dva pokoje mají společnou koupelnu a sociální zařízení na chodbě. Dva pokoje je možno spojit v jeden apartmán, například pro rodinu s většími dětmi apod. Celková kapacita penzionu je v nyní cca 25 míst s možností dalších přistýlek.

Nabízíme Vám pobyt s vlastním obytným vozem nebo přívěsem. Hostům penzionu je v letních měsících k dispozici venkovní bazén a hřiště.

Restaurace a stravování

Součástí penzionu je útulná restaurace s barem, kterou je možné využít i pro společenské akce. Nabízíme rozsáhlý sortiment občerstvení ( alkoholické a nealkoholické nápoje, teplé nápoje, míchané nápoje, zmrzlinové poháry, ovocné poháry a další.)

  • Plná penze - snídaně ( švédský stůl ), oběd a večeře ( jednotné menu )
  • Pro vegetariány připravíme zvláštní menu. Je třeba nahlásit při objednávce pobytu.

Za příznivého počasí je otevřena venkovní zahrádka s možností grilování. Stravování poskytujeme pouze hostům penzionu.


„Farma Třebušín - Zababeč“ nemá zatím žádné recenze.