Recenze - Expo Congress Hotel Budapest ****

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


Expo Congress Hotel Budapest ****

Vydejte se ve dvojici poznávat metropoli Maďarska, na jejíž návštěvu budete ještě dlouho vzpomínat. Po dni plném bádání se můžete ponořit do vyhřátého jacuzzi a užívat si nádherný panoramatický výhled na město. Nebo zakončit večer drinkem ve sky baru na 12. patře.

Poloha Expo Congress Hotel (s přímým spojením s konferenčním centrem) se nachází ve městě Budapešť, v blízkosti je veletržní centrum Hungexpo v Budapešti, nákupní centrum Arena Plaza a Papp László Budapest Sportaréna.

V blízkosti je také Kongresové centrum SYMA a Stadion Ference Puskásovi. Jezdecké centrum v parku Kincsem, populární místo konání koncertů a jiných vnějších akcí je od hotelu Expo Congress vzdálené necelých 300 metrů. Na zastávku metra červené linky na ulici Pillangó se pěšky dostanete za 20 minut.

V hotelu Expo Congress Hotel je vířivá vana, finská sauna asauna.Ve veřejných prostorách je k dispozici bezdrátovévysokorychlostní přístup k internetu a součástí hotelu je také internetový koutek. Pro obchodní hosty tohoto hotelu se 4 hvězdičkami patří business centrum otevřeno 24 hodin denně, malé zasedací místnosti a audiovizuální prostředky.
Součástí 160 klimatizovaných pokojů Expo Congress Hotelu jsou sejfy (s možností úschovy notebooku) a minibar. Hosté mohou v pokojích využít bezdrátové vysokorychlostní připojení k internetu. LCD televizory jsou vybaveny kanály (TV - kabelová). Všechny ubytovací jednotky disponují psacími stoly a telefony s přímým voláním. K dispozici jsou úklid (jednou za den).

Součástí zařízení je příjemná restaurace.K dispozici jsou výborné snídaně. K dalším výhodám patří střešní terasa, lázeňské služby a fitness centrum. Za příplatek mají hosté k dispozici kyvadlovou přepravu kyvadlová doprava na letiště (k dispozici na vyžádání). K dispozici je možnost bezplatného parkování přímo v hotelu. Je to nekuřácký hotel.
Po večerní prohlídce města si můžete vychutnat nápoj v Sky baru na 12.patře.

Chcete relaxovat a osvěžit své tělo po náročném dni Expo Congress Hotel Budapest nabízí moderní lázeňské zařízení v nejvyšším patřehotelu.Vychutnejte si nádherný panoramatický výhled a zároveň se hýčkejte v jacuzzi nebo opalujte se na terase.

V Expo Congress Hotelu se každodenně snaží zajistit, aby váš pobyt byl vždy pěknou vzpomínkou na vaši návštěvu v Budapešti.

nádherná evropská metropole jen pár kilometrů od Slovenská hranic by neměla chybět v žádném fotoalbu. Viz neogotickou budovu Parlamentu, Baziliku sv. Štěpána či největší Tropicarium ve střední Evropě s mississipskými aligátory či žraločím akváriem. Město Budapešť je uvedeno jako jedno z nejkrásnějších světových měst na seznamu světového dědictvíUNESCO.
Bazilika sv. Štěpána - největší katolický kostel v Budapešti, nejvýznamnější maďarská katolická památka.
Náměstí hrdinů - momumentalne náměstí na konci Andrássyho třídy.
Budínský hrad - je historický zámek a komplex budov z období uherských králů v Budapešti.


Zákazníci hodnotí „Expo Congress Hotel Budapest ****“

11.3.2019 11:52
Recenze „Expo Congress Hotel Budapest ****“ pro akci „wellness pobyt v Expo Congress Hotel Budapest ****“: 43685
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
skvělé
Byla recenze pro vás přínosná?
Ano
0
Ne
0
1

Ukončené akce klienta

pobyt v Černé Hoře se soukromou pláží
Hotel Sato
ubytování v Mnichově pro dvě osoby a dvě děti
Ubytování Německo
dovolená pro dva a 2 děti do 17 let zdarma
A&O Venice Mestre