Recenze - Exclusive Tours s.r.o.

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


IČ 27927202
Olivova 2096/4
Praha 11000 CZ
www.podlanovkou.cz
724906234
info@podlanovkou.cz

Exclusive Tours s.r.o.

Penzion POD LANOVKOU - Areál rekreace a sportu - Jáchymov

Celoročně vás zveme do našeho penzionu umístěného v krásném prostředí českých Krušných hor poblíž Jáchymova. Areál rekreace a sportu POD LANOVKOU se nachází v krásném, klidném přírodním prostředí na jižním úpatí Klínovce u břehu Klínoveckého potoka. Svou polohou a vybaveností je ideálním místem pro firemní akce, školy v přírodě, sportovní soustředění i individuální rodinnou dovolenou. 

Oáza klidu, kde se nebudete nudit

Nabízíme vám prostory našeho rodinného penzionu pro firemní akce, školu v přírodě, soustředění, ozdravný pobyt nebo lyžařský výcvik. Náš penzion se nachází v krásné, nedotčené přírodě na břehu potoka Klínovce pod nejvyšší horou Krušných hor. Na horu Klínovec vás vyveze lanovka, která je od penzionu vzdálena pouhých 20 minut chůzePříjemná procházka lesní cestou je i do centra radonových lázní Jáchymov. V našem útulném penzionu si užijete každý den v roce v kterémkoliv ročním období a to ať jste vášnivý lyžaři, houbaři, pěší turisté anebo milujete cyklistiku.

Dopřejte si 60 minut whirpool vany pro dvě osoby s lahví sektu zdarma k dispozici máte také neomezené použití tenisového kurtu, minigolfu, zahradních šachů, venkovního bazénu, stolního tenisu, kulečníku, šipek. 

Pokoje

Penzion nabízí 4 pokoje se samostatným sociálním zařízením, 8 pokojů se společným sociálním zařízením (vždy dva pokoje sdílí WC a koupelnu v předsíni) a 7 chatek. Každý host má na pokoji k dispozici vlastní ručník a osušku, v koupelnách je k dispozici sprchový gel a mýdla. 

Kapacita penzionu

K dispozici máme 42 lůžek v penzionu a 24 lůžek nabízíme také v chatkách. Chatky jsou v provozu v závislosti na počasí - většinou od května do září.


„Exclusive Tours s.r.o.“ nemá zatím žádné recenze.