Recenze - Euvit, s.r.o.

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


IČ 29213592
Klimentská 1216/46
Praha 11000 CZ
www.euvit.cz
728060580
Hana@euvit.cz

Euvit, s.r.o.

Název naší společnosti vznikl jako složenina dvou cizích slov. Pro krátký, výstižný a unikátní výraz jsme našli inspiraci v řeckém εὖ - eu "dobrý, lepší" (např. euthanasia, εὐθανασία) a latinském vita "život". Euvit tedy znamená lepší život. K této kompilaci jsme ještě přidali základ našeho podnikání - angličtinu. Tak vznikl název společnosti včetně krátkého firemního sloganu Euvit – a better life. Doufáme, že pomáháme k lepšímu životu všem našim zákazníkům, zaměstnancům i obchodním partnerům.
Ačkoliv společnost Euvit, s.r.o. působí na trhu teprve od roku 2010, její tým specialistů má v oblasti informačních technologií, elektronického vzdělávání a výuky jazyků mnohaleté zkušenosti, a to z projektů realizovaných nejen v České republice, ale i v zahraničí.
Naším posláním je lepší jazyková vzdělanost a tím i lepší komunikace mezi lidmi. Cílem je usnadnit a zpříjemnit lidem studium cizích jazyků. Spojili jsme vědecké poznatky z lingvistiky, psychologie a neurologie s moderními multimediálními technologiemi a vyvinuli jsme metodu Imitum®.
Na základě jejího testování a zkušeností našich zákazníků si troufáme tvrdit, že metoda Imitum dokáže naučit anglicky opravdu každého – bez ohledu na talent či věk.
Mimochodem, metodu Imitum už vyzkoušelo více než 5 milionů lidí po celém světě.


„Euvit, s.r.o.“ nemá zatím žádné recenze.