Recenze - Erholungshotel Margarethenbad 4****

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


Erholungshotel Margarethenbad 4****

Lázeňský a sportovní hotel Erholungshotel Margarethenbad**** se nachází v údolí Möll v Korutanech. Nabízí nádherný panoramatický výhled na Grossglockner a region národního parku Vysoké Taury.

Hotelový komplex nabízí relaxaci, rekreaci a zdravotní péči. Najdete zde přírodní léčebné koupele s vodou z pramene Margarethen, obsahující železo, síru a radon. Je zde také krytý venkovní bazén (v létě), sauna, parní lázeň, infračervená kabina, solárium, vířivka jacuzzi (v zimě), tenisový kurt, prostor na opalování a dopřát si můžete terapeutické masáže.

Restaurace nabízí tradiční kuchyni a každý týden grilovací večery, italské bufety a rustikální farmářské bufety. Blízkost lesů, luk a hor je ideální pro kratší i delší výlety. Ve vzdálenosti do 20 minut je k dispozici 5 lyžařských areálů. 

UBYTOVÁNÍ:
Ubytováni budete ve stylových komfortně zařízených pokojích se sprchou a WC, telefonem, TV se satelitním příjmem, trezorem, lednicí a vysoušečem vlasů.

WELLNESS
Nabízíme vám širokou nabídku wellness, jako třeba saunu, parní lázeň, infračervená kabina, jacuzzi v zimě, krytý venkovní bazén v létě, solárium, léčebné masáže, kosmetiku a různé zdravotní střediska s přírodními léčivými zdroji - železo, síra a radon.

V nabídce máme také speciální wellness procedury - lázeňské koupele, které jsou velmi dobře známé a populární v Rakousku. Poznejte dokonalost odpočinku v jedné z mnoha nabízených lázeňských koupelí, mezi nimiž je bylinná koupel, kdy bylinky pocházejí výlučně z Rakouska.
Vybrat si můžete například: Alpskou bylinnou koupel, detoxikační koupel z mořských řas, koupel z růží či třeba solno-olejovou koupel

Využijte pobytu v lázních krásy hotelu a nechte se hýčkat.


„Erholungshotel Margarethenbad 4****“ nemá zatím žádné recenze.