Recenze - Eliška Krahulcová

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


IČ 75712938
Družba 1207
Brumov-Bylnice 76331 CZ
www.penzion-polansky.cz
739201252
jakub.rybka@penzion-polansky.cz

Eliška Krahulcová

Penzion Polanský se nachází v jednom z nejkrásnějších údolí Velkých Karlovic, v údolí Podťaté. V areálu penzionu neleznete ubytovací část, kde je k dispozici 80 lůžek v celkové 28 pokojích a také stravovací část, jež nabízí jak českou tak i zahraniční kuchyni. Záleží jen na Vás, na čem si budete chtít během pobytu pochutnat.
Pár informací z historie penzionu:
V roce 2002 odkoupila penzion společnost STAR Zlín, jež jej také několik let provozovala. V témže roce proběhla i rozsáhlá rekonstrukce a znovu byl penzion otevřen 1 srpna 2003. Vnitřní část stejně jako venkovní zázemí je maximálně přizpůsobeno pro pobyty škol a zájmových sdružení, ale také pro firemní klientelu či dnes čím dál častější rodinné a školní srazy.
Areál penzionu:
Krom kvalitně udržovaných vnitřních prostor naleznete v areálu penzionu také hřiště s umělým povrchem, kde můžete strávit čas hrou tenisu, volejbalu, nohejbalu či dalších sportů. Samozřejmostí pro Vaše ratolesti je také dětské hřiště s atrakcemi vyhovující evropským normám. Velikost a možnosti areálu nabízejí svým provedením pořádání různých akcí, a to jak firemních či rodinných, tak i akcí jiného rázu. Samozřejmostí jsou svatby, oslavy a podobně.


„Eliška Krahulcová“ nemá zatím žádné recenze.