Recenze - Daniela Růžičková

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


IČ 87473232
151
Špindlerův Mlýn 54351 CZ
www.starbenecko.cz
602424042
starbenecko@seznam.cz

Daniela Růžičková

** STAR HOTELS BENECKO leží v srdci Krkonoš, přímo ve středu lyžařského a turistického střediska Benecko.

Sportovní a rekreační středisko Benecko se rozkládá na západním svahu hory Žalý v nadmořské výšce 750-1000m n.m.. Benecko je nejvýše položená obec v Krkonoších.Bezprostřední okolí hotelu je plné zeleně. Rozlehlá hotelová zahrada Vám nabízí posezení, lehátka na opalování, rodinný bazén, dětské pískoviště, trampolínu, hřiště na Petanque a více účelové hřiště (vhodné pro míčové hry, tenis atd.)

*** STAR HOTELS BENECKO nabízí ubytování s celkovou kapacitou 85 lůžek.

K ubytování máme pro Vás připravené dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje a apartmány (2 ložnice se dvěmi a čtyřmi lůžky).

Všechny pokoje jsou vybavené vlastním WC a koupelnou, balkonem a TV se satelitem. Domácí mazlíčci jsou u nás také vítaní, pejsky jistě potěší zahrada v okolí hotelu.

Rozlehlá hotelová zahrada Vám nabízí posezení, lehátka na opalování, rodinný bazén, dětské pískoviště, trampolínu, hřiště na Petanque a více účelové hřiště (vhodné pro míčové hry, tenis atd.) .

V hotelu dále můžete využít dětskou hernu se stolním tenisem, pro milovníky restauračních sportů máme hernu s kulečníkem, solním fotbálkem a šipkami. Pro Váš 100% relax máme v hotelu saunu, whirpool, masáže a kosmetiku.

Náš hotel byl oceněn certifikátem Baby Friendly.

Milý přístup k Vaším dětem, půjčení dětské postýlky, židličky nebo přebalovací podložky zdarma jistě oceníte. Vaše ratolesti zase potěší animační program.„Daniela Růžičková“ nemá zatím žádné recenze.