Recenze - Continental Hotel Budapest 4****Superior

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


Continental Hotel Budapest 4****Superior

Hotel Continental spojuje tradiční pohostinnost a standardy 21. století. Cílem při budování hotelu Continental Budapešť **** Superior bylo vytvořit pro hosty oázu, kde mohou být stresy a hluk velkého města úplně opuštěny v okamžiku, kdy vstoupí do hotelu.

Čtyřhvězdičkový hotel Continental Hotel Budapest byl otevřen v roce 2010. Naůeznete jej  v památkově chráněné secesní budově, kde dříve byly lázně  Hungaria. Oblíbená je i střešní panoramatická terasa s bazénem.

Pokoje se mají zařízení ve stylu Art Deco a nabízí Wi-Fi zdarma, zvukotěsná okna a klimatizaci. Každý pokoj má satelitní LCD TV s informačním průvodcem o hlavních budapešťských památkách a atrakcích.

V koupelně je vana nebo sprchový kout, fén a toaletní potřeby zdarma. Dále je k dispozici minibar, příslušenství pro přípravu čaje a kávy, noviny a trezor velikosti notebooku.

Wellness centrum zahrnuje saunu, infračervenou kabinu a vířivku. Posilovna je vybavená špičkovými kardio a izotonickými přístroji a je si také možné dopřát masáže.

V kavárně Gallery s výhledem na velkolepou vstupní halu se podávají tradiční kávové speciality, jako je dort Kapucíner se šlehačkou a čokoládovými lupínky. Lobby lounge hotelu Continental poskytuje výhled do vnitřního dvora a můžete si zde poslechnout živou klavírní hudbu.


„Continental Hotel Budapest 4****Superior“ nemá zatím žádné recenze.