Recenze - Clubhotel Nezábudka***

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Clubhotel Nezábudka

For Partners s.r.o.
IČ 48054089
Rekreačná 83
Tatranská Štrba 05941 CZ
www.hotel-nezabudka.sk
918899518 918899519
recepcia@hotel-nezabudka.sk

Všechna zařízení provozovatele

Penzión ELAND, Clubhotel Nezábudka***, Pezión San André

Clubhotel Nezábudka***

Clubhotel Nezábudka***

V Clubhotelu Nezábudka*** zajistí, že se na své dovolené nebudete muset o nic starat. Pro Vaši naprostou spokojenost je připraveno hned několik nabitých pobytových balíčků a je jen na Vás, jak dlouhý pobyt si vyberete a zda zvolíte polopenzi, či si dopřejete all inclusive!

Clubhotel Nezábudka *** je soukromý hotel situovaný v tichém prostředí Vysokých Tater, který poskytuje kompletní ubytovací, stravovací a doplňkové služby.

Jedinečnou polohou na úpatí Vysokých Tater se stává Clubhotel Nezábudka ideálním místem na prožití krásných chvil v lůně tatranské přírody spojeného s relaxačními procedurami ve Vitálním světě, který je vybaven soustavou saun a procedur dle vlastního výběru.

Vybavení, okolí hotelu, stylově zařízená restaurace a slovenská koliba vytvářejí spolu příjemnou komorní atmosféru a zanechávají nezapomenutelné zážitky.

Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí, televizí, rádiem a úložným prostorem. Vlastní koupelna zahrnuje sprchový kout, umyvadlo a toaletu.

Za příplatek je možné ubytování v hotelových apartmánech, luxusních apartmánech Lux či v samostatném dvoupatrovém srubu.

U hotelu najdete také mini ZOO, v níž můžete vidět beránky, zajíce, morčata, fretky, pávy, bažanty, holuby a papoušky, dále také sibiřského husky, pstruhy v jezírku a mnoho dalšího. V interiéru hotelu pak narazíte na agamy, chameleona a želvu Žofku.


„Clubhotel Nezábudka***“ nemá zatím žádné recenze.