Recenze - CK Metal

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky Poznávací zájezdy 2017

METAL-FRUT, spol. s r.o.
IČ 46904280
Nádražní 674
Brno - Modřice 66442 CZ
www.ckmetal.cz
776 776 156
coufalik@expressbus.cz

Všechna zařízení provozovatele

CK Metal, Cestovní agentura Expressbus

CK Metal

Dlouholetá tradice a zkušenosti přispěly k rozvoji firmy a ke zkvalitnění služeb. Během působení firmy jsme přepravili přes desítky tisíc spokojených pasažerů po celé Evropě. Našimi zákazníky jsou především cestovní kanceláře, školské instituce (Masarykova univerzita v Brně, desítky gymnázií po celém Brně i základní školy v Brně i širokém okolí), národní a nadnárodní společnosti, soukromé firmy a nakonec i soukromé osoby.

Autobusy poskytují cestujícím naprosté pohodlí při cestování i na větší vzdálenosti. Součástí autobusů jsou i kuchyňky zajišťujicí maximální komfort při cestování, mj. také toaletu a lednici. Každý autobus je zároveň vybaven klimatizací, tónovanými skly, navigací a ke všem autobusům je možné připojit přívěs.

Čas strávený v autobusu je možné si zkrátit sledováním DVD, které je součástí každého autobusu, poslechem reprodukované hudby nebo navštěvou baru ve spodní části autokaru (Neoplan a Setra). Samozřejmostí jsou polohovatelná sedadla a větší prostor mezi sedačkami oproti standartu.

 

 

„CK Metal“ nemá zatím žádné recenze.