Recenze - CK Jukej

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky Silvestrovské pobyty
Celkové hodnocení akcí: 5
100% doporučuje (1 hodnocení)

FliCom Travel s.r.o.
IČ 24287393
Nádražní 740
Praha 5 15000 CZ
www.hellotour.cz
722757844
hellotour.rezervace@email.cz

CK Jukej

Cestovní kancelář Hello Tour se ve své nabídce specializuje na nabídku převážně jednodenních a víkendových poznávacích zájezdů do sousedního Svobodného státu Saska, do Bavorska, Francie, Velké Británie a opět také do Maďarska a dalších zajímavých míst a měst v Evropě.

Naší stěžejní destinací jsou Drážďany – barokní skvost na Labi s desítkami muzeí, galerií, obchodních pasáží, tradičních restaurací a opravdu nepřeberným množstvím možných cílů návštěvníků ze všech koutů světa! Není cesty do Drážďan, abyste neobjevili něco nového a překvapivého.

Sasko ale nejsou jen Drážďany – je tady Míšeň se svou slavnou porcelánkou, nádherné městečko Bad Schandau s moderními lázněmi Toskana Therme, viniční zámky u Labe a letní sídla saských kurfiřtů, z nichž snad všude zanechal stopy nejen kurfiřt, ale také polský král August Silný - Popelčin slavný Moritzburg a nádherný zámek v čínském stylu PIllnitz se svým parkem a slavnou kamélií. Již třetí sezónu budeme do Drážďan a na největší německou pevnost Konigstein jezdit parníkem s naší partnerskou společností Labskou plavební z Děčína.

Kromě Saska nabízíme i poznávací zájezdy do dalších evropských historických měst – Vídně, Paříže, Londýna, Berlína, Benátek, bavorského Norimberku a Pasova v kombinaci s oblíbenými lázněmi Bad Fussing a Budapešti. Často můžete prohlídku nebo nákupy ve městě zkombinovat právě s relaxací v termálních lázních.

Také se více zaměříme na nádhernou alpskou přírodu a zajímavá místa jak v Německu, tak v Rakousku.

Tradiční bude nabídka prodlouženého víkendu v nádherném istrijském Rabacu - jedná se o letovisko na Istrii, kam cesta netrvá dlouho a námi nabízené hotely jsou přímo u moře s vynikající polopenzí v ceně zájezdu.. A také stále populární zájezd Perly Chorvatska a Slovinska, kde navštívíte hned několik přírodních skvostů tohoto regionu - Plitvice, Pulu, Postojenskou jeskyni a jezero Bled.

Našich výprav se zúčastňují všechny věkové kategorie příznivců pohodových cest a historie.

Klientům garantujeme bezpečnou cestu pohodlnými autobusy. 
Zákazníci hodnotí „CK Jukej“

26.5.2015 20:12
Recenze „CK Jukej“ pro akci „ZOO v Norimberku od května až do června“: 42537
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Bezproblémové služby, srozumitelné a přehledné objednání, nabídka pojištění se slevou, doporučuji všem
Byla recenze pro vás přínosná?
Ano
0
Ne
0
1

Ukončené akce klienta

3denní silvestrovský zájezd pro 1 osobu do Paříže
Silvestrovské pobyty
zájezd na Silvestr do Paříže pro jednoho
Silvestrovské pobyty
velikonoční zájezd do Benátek pro 1 osobu
Zájezdy