Recenze - Čićek s.r.o.

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


IČ 29080304
Plzeňská 97/2
Mariánské Lázně 35301 CZ
www.hotel-sonata.cz
734449731
rezervation@hotel-sonata.cz

Čićek s.r.o.

Rodinný hotel Sonáta

Chcete poznávat Mariánské Lázně a jeho okolí? Tak Vás tímto zveme do rodinného hotelu Sonáta, do prostředí, kde můžete nechat odplynout starosti všedního dne a načerpat mnoho pozitivní energie. Bude nám ctí Vás přivítat v našem hotelu, který se nachází v lázeňském městě Mariánské Lázně, místě, kudy kráčejí dějiny.

Jsme připraveni splnit všechna Vaše přání a poskytnout Vám prvotřídní služby s tou nejlepší péčí. Věříme, že vstřícný personál vytvoří tu správnou atmosféru pro Vaši dovolenou a náš hotel se stane vyhledávaným cílem Vašich cest.

Restaurace

Restaurace hotelu Sonáta nabízí speciality české i mezinárodní kuchyně a denně polední menu. Pravidelně pořádá akce - dny Chorvatské kuchyně, steak dny, atd. Za příznivého počasí lze posedět na letní terase, kde je možnost grilování.

V restauraci je také bar a dostupnost wifi internet.

Ubytování hotel Sonáta

Rodinný hotel Sonáta Vám nabízí jednolůžkové, dvojlůžkové a třílůžkové pokoje, některé i s možností přistýlky. Náš hoteldisponuje 73 lůžky, ve 38 pokojích. V rodinném hotelu Sonáta s celoročním provozem se ani během pobytu nemusíte zříci komfortu, na který jste zvyklí.

Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, satelitní televizí.

Procedury Wellness

V hotelu Sonáta můžete využít tyto procedury: suchá plynová uhličitá koupel, masáž částečná, aromaterapeutická masáž, rašelinové zábaly, detoxikační koupel nohou, reflexní masáž plosek nohou, masáž lávovými kameny, profesionální lymfatické masáže


„Čićek s.r.o.“ nemá zatím žádné recenze.