Recenze - Chatová osada Na Skalkách

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Chatová osada Na Skalkách
Celkové hodnocení akcí: 2.5
0% doporučuje (2 hodnocení)

Bruckner Group s.r.o.
IČ 01582062
Skalky 932/50
Nový Jičín 74101 CZ
www.hotelnaskalkach.cz/camp.html
773626408
hotelnaskalkach@seznam.cz

Chatová osada Na Skalkách

Chatová osada Na Skalkách 1919 Vám nabídne klidné, domácí prostředí plné pohody a krásných vzpomínek na parádní dovolenou.

Ubytování v chatové osadě se nachází v těsné blízkosti hotelu Na Skalkách, na který navazuje restaurace Veranda se zahradním posezením, dětskými atrakcemi, houpačkami, skákací trampolínou, tanečním parketem a podiem, na které jsou zváni hudební hosté a kulturně sportovní programy. 

To vše je doplněno specialitami na grilu a z udírny, včetně Valašských frgálů.

Chatová osada nabízí ubytování ve čtyřlůžkových chatách. 

Ke standardnímu vybavení patří dvě poschoďová dvoulůžka s čistým povlečením, vařič, varná konvice, základní nádobí, elektrické topení, televize na požádání hosta a terasa s posezením, která umožňuje nádherný výhled do Moravské brány a panorama Nového Jičína. 

V chatové osadě je rovněž k dispozici společné sociální zařízení, kuchyňka s dřezem, lednicemi a základním kuchyňským vybavením, pokud si hosté chtějí uvařit vlastní dobrůtky. 

V areálu chatové osady je k dispozici také ohniště, kde je možno opéct si třeba špekáčky a zazpívat u kytary. Pro děti je možno zapůjčit množství stolních her, nebo navštívit velký park s atrakcemi pro děti. V celém areálu možnost WiFi připojení k internetu. Asi 50 m od chatové osady se nachází tenisový kurt a certifikované minigolfové hřiště s 18 dráhami.


Zákazníci hodnotí „Chatová osada Na Skalkách“

16.7.2018 11:37
Lenka
Recenze „Chatová osada Na Skalkách“ pro akci „dovolená v Beskydech s polopenzí pro dva“: 43238
Zákazník by svým přátelům akci nedoporučil
Slovní zhodnocení:
Vybavení chatky dobré,ale je to spíš zahradní domek.8 chatek namačkaných na sobě.Špatné umístění na dvoře hned za hotelem, víceméně mezi odpadkama,hluk z kuchyně,větrák..Žádné soukromí,v chatce je slyšet vše,nijak neodizolovaná.Za jednou chatkou hned sezení...nedomyšlené. Sociální zařízení pro ženy jedno,pro muže jedno-málo.Majitel chce vydělat za každou cenu. Jinak jídlo v hotelu dobré.Celkově..tam už nikdy .
6.6.2018 02:57
Recenze „Chatová osada Na Skalkách“ pro akci „dovolená v Beskydech s polopenzí pro dva“: 43238
Zákazník by svým přátelům akci nedoporučil
Slovní zhodnocení:
Ubytování neodpovídalo naší poptávce, omezení soukromí, jediné stravování předčilo naše očekávání.....
1

Běžící akce klienta