Recenze - Chata odborů České spořitelny – Zadní Rennerovky

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky Chata Spořitelna

Horské chaty s.r.o.
IČ 04084799
Strážné 54352 CZ
775252461
recepce@rennerovka.cz

Všechna zařízení provozovatele

Penzion Vápenka, Hotel Maxov, Dvorská Bouda, Hříběcí bouda, Chata odborů České spořitelny – Zadní Rennerovky, Malá Rennerovka

Chata odborů České spořitelny – Zadní Rennerovky

Chata odborů České spořitelny nabízí ubytování v osmi apartmánech s vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem. Další pokoje mají sprchové kouty, ale toalety jsou společné na chodbách.

Všechny pokoje jsou prakticky a příjemně vybaveny a nabídnou Vám tak relax v době Vašeho volna. Součástí pokoje je skříň, věšák, obrázek, lampička, rádio, psací stůl, židle a samozřejmě také postele s polštáři a peřinami v čistém povlečení. Každý host najde na své posteli ručník.

Chata je nekuřácká, kuřácká místnost byla zrušena.

Po celé chatě je k dispozici WiFi a vy se tak můžete připojit k internetu – na pokoji nebo v restauraci - zcela zdarma.

Nedílnou součástí chaty je oblíbená sauna. Rozpis saunování najdete na recepci.

Pro volný čas je nachystán stolní fotbálek, kulečník a šipky. Na chatě najdete také několik stolních her, které Vám rádi zapůjčíme.

Naši nejmenší návštěvníci - děti - u nás najdou nový dětský koutek se spoustou hraček a při dobrém počasí si vyhrají na venkovním hřišti. Rodiče si čas zpříjemní posezením na terase s úžasným výhledem „po Krakonošově“.

Ubytovaní hosté si zvolí formu stravování – nabízíme jak polopenzi, tak i plnou penzi. Snídaně je podávána formou švédského stolu v době od 8,00 do 9,00 hodin a její součástí jsou naše domácí houstičky.K obědu mezi 12,00 a 13,00 hodinou nabízíme polévku a hlavní teplé jídlo /anebo balíček na cestu, v případě Vaší celodenní túry/ a k večeři v čase od 18,00 do 19,00 hodin dostanete opět hlavní – teplé jídlo /pokud máte polopenzi, tak i polévku/. V jídelně najdete židličku pro malé návštěvníky – nemusíte jí proto vozit s sebou.

Restaurace pro Vás bude otevřena po celý den. Nabídneme Vám jak alko, tak i nealko nápoje, osvěžující pivo i horké nápoje. Uspokojit chuťové buňky můžete po objednání z jídelního lístku. Na baru můžete zakoupit také různé pochoutky - jako jsou chipsy, čokolády nebo nanuky.


„Chata odborů České spořitelny – Zadní Rennerovky“ nemá zatím žádné recenze.