Recenze - Benadus Travel

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky Drážďany
Celkové hodnocení akcí: 4
100% doporučuje (1 hodnocení)

Benadus s.r.o.
IČ 24208256
Krátká 1145
Praha 10 10000 CZ
www.benadus.cz
216216806
info@benadus.cz

Benadus Travel

Zajišťujeme již od roku 2007 vlastní zájezdy a eurovíkendy, včetně plánování "dovolené na klíč". 
Benadus s.r.o. (nejdovca.cz, Benadus Travel) je autorizovaným prodejcem zájezdů a služeb více než stovky pojištěných Cestovních kanceláří působících na trhu v ČR a Německu. 

Svým klientům se snažíme nalézt nejlepší poměr mezi cenou a kvalitou. 
Nemáte-li čas nebo chuť dovolenou hledat na internetu, je tady možnost vyplnit jednoduchý poptávkový formulář a my najdeme zájezd za Vás podle Vašich požadavků.

Zákazníci, kteří dávají přednost osobnímu kontaktu nás mohou navštívit na našich pobočkách.

Několik let se řadíme mezi největší české i německé cestovní agentury. 
Během této doby s námi vycestovalo na dovolenou již tisíce spokojených zákazníků a získali jsme také mnoho certifikátů a ocenění od partnerských cestovních kanceláří.

Naším cílem je poskytovat zákazníkům ucelenou, denně aktualizovanou nabídku kvalitních a ověřených zájezdů, s možností jejich pohodlného vyřízení přes internet nebo během krátké návštěvy na našich pobočkách. 

Nechceme však, aby náš web byl pouze katalogem zájezdů. Proto vám přinášíme také zajímavé informace vztahující se k jednotlivým turistickým cílům a navíc i zkušenosti ostatních klientů v podobě uživatelských recenzí, které najdete také v detailu u většiny našich hotelů.  

V naší nabídce naleznete zájezdy do všech významných destinací po celém světě. Velkou část z nich tvoří last minute zájezdy, kterým se již od počátků intenzivně věnujeme, a také se specializujeme na zájezdy od německých cestovních kanceláří.

Všechny nabízené zájezdy jsou přitom výhradně od řádně pojištěných cestovních kanceláří. 
Samozřejmostí je pak garance nejnižší ceny a také zachování všech výhod včetně slev a bonusů, které lze vzájemně kombinovat. 

Při práci klademe důraz zejména na pružnou komunikaci, která je zajištěna týmem našich profesionálně vyškolených zaměstnanců a vždy se snažíme vyjít našim klientům maximálně vstříc. 

Věříme totiž, že spokojený zákazník je tou nejlepší referencí.

U nás se specializujeme na osobní přístup. V prvním kontaktu Vám přidělíme Vašeho osobního Travel konzultanta, který s Vámi bude vybírat dovolenou a řešit veškeré starosti s tím spojené. 
Tento Travel konzultant je pro Vás k dipozici i při dalších vysněných dovolených.  

S našimi cenami si cestování může dovolit každý! Díky dlouholeté spolupráci s našimi partnery a sponzory se nám podařilo dosáhnout u našich zájezdů bezkonkurenčního poměru ceny a kvality.


Zákazníci hodnotí „Benadus Travel“

18.12.2014 13:00
Recenze „Benadus Travel“ pro akci „jednodenní zájezd za adventní atmosférou do kouzelné Vídně“: 29717
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Zájezd jsme si s celou rodinou docela užili, technický doprovod byl snaživý, takže jen drobné výtky: autobus nebyl moc pohodlný a káva a čokoláda prodávaná v autobuse se opravdu nedala pít.
Byla recenze pro vás přínosná?
Ano
0
Ne
0
1

Ukončené akce klienta

výlet na povánoční výprodeje do Drážďan
Drážďany
výlet za vánoční atmosférou a nejstarším vánočním trhem v Německu
jednodenní zájezd za adventní atmosférou do kouzelné Vídně