Recenze - Beauty House

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Péče o plet'
Celkové hodnocení akcí: 2.3333333333333
67% doporučuje (3 hodnocení)

BROSSENT s.r.o.
IČ 24740853
Holandská 40
Praha 10 - Vršovice CZ
www.beautyhouse.cz
beautyhouse@seznam.cz

Beauty House

Jedinečná atmosféra otevřenosti, laskavosti a upřímné pozornosti. To je neviditelný magnet, který přitahuje návštěvníky po mnoho let do Beauty House. Každý zákazník, bez ohledu na pohlaví, věk, stav či povolání si užívá umění a upřímnou starostlivost personálu našeho centra, které pomáhá získat sebedůvěru a přitažlivost.

Nabízíme kvalitní kosmetické a masérské služby, zábaly za dostupné ceny, s použitím špičkových přístrojů a značkové kosmetiky. Beauty House nabízí všechny obvyklé kosmetické služby, masáže, zábaly a fitness. V našem centru provádíme: kosmetiku, masáže, parafínové zábaly, tělové zábaly a mnoho dalšího a jsme specifikováným salonem na prácí s lávovými kameny.

Jsme moderní kosmetické centrum. Náš tým profesionálů se vždy postará o Vaše pohodlí a příjemný pocit. Po návštěvě našeho studia se budete cítit jako znovuzrození. Tak neváhejte, přijďte se nechat hýčkat a rozmazlovat. Komplexní péče o celé tělo je u nás samozřejmostí.

V příjemném prostředí  kosmetického centra Beauty House se o Vás postarají naše zkušené masérky a kosmetičky.


Zákazníci hodnotí „Beauty House“

13.11.2015 12:28
Recenze „Beauty House“ pro akci „balíček kosmetického ošetření v délce 60 minut“: 39363
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Podle předchozích hodnocení … trochu jsem se obávala. Ale úplně zbytečně. Byla jsem objednána hned a na následující den. Hezké prostředí, příjemné ošetřeni a velmi profesionální kosmetička. Masáž obličeje byla úžasná. Rozhodně doporučuji.
Byla recenze pro vás přínosná?
Ano
0
Ne
0
29.4.2015 21:24
Recenze „Beauty House“ pro akci „hodinová masáž na výběr, zábal zdarma v salonu Beauty House“: 39363
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Volné termíny jsou až na konci června a to jsem je objednávala na začátku dubna. Rozhodně nedoporučuji ! nepromyšlený počet prodaných voucherů, dlouhý čas odpovědí na e-mailové objednávky.
Byla recenze pro vás přínosná?
Ano
0
Ne
0
30.4.2015 11:37
Reakce poskytovatele slevy
Dobrý den, na email reagujeme neprodleně, nejpozději však do 3 dnů. Dlouhá čekací doba (2 týdny - max. 2 měsíce) hrozí pouze v případě, kdy si klient přeje využít služby v jím zvoleném konkrétním datu a čase. Ranní a večerní termíny bývají z pochopitelných důvodů obsazeny jako první. Největší zájem o služby je od 16:00 do 18:00. Naproti tomu v časech 10:00. 11:00, 12:00 bývá možnost využít službu někdy i následující den. Potíž je že zákazníci často nechávají objednání na poslední měsíc, k tomu preferují čas od 16:00 do 18:00, čemu lze při celkovém počtu klientů v tak krátkém čase stěží vyhovět. Pro maximální spokojenost doporučujeme s objednávkou termínu neváhat a provést ji nejlépe neprodleně po obdržení zakoupeného slevového voucheru. Bylo by více korektní, kdyby hodnocení služby proběhlo až po jejím využití. Doporučují navštívit nás a osobně se přesvědčit o kvalitě nabízených služeb. Vaše spokojenost je naším cílem. Váš BeautyHouse.
22.4.2015 16:10
Lenka
Recenze „Beauty House“ pro akci „zábal Magic Wrap ve studiu Beauty Houseve studiu Beauty House“: 39363
Zákazník by svým přátelům akci nedoporučil
Slovní zhodnocení:
Zatím jsem neměla možnost akci využít, jsou NEUVĚŘITELNĚ dlouhé objednací termíny :-(! Objednala jsem se hned po nákupu voucheru (2. 4. 2015) a termín jsem dostala až na 8. 6. 2015...
Byla recenze pro vás přínosná?
Ano
0
Ne
0
1

Ukončené akce klienta

balíček kosmetického ošetření v délce 60 minut
Péče o plet'
infrasauna v Praze - permanentka na 10 vstupů
Infrasauna
profesionální kosmetické ošetření v délce 45 minut
Péče o pleť