Recenze - BALITA-RESTAURACE A PIZZERIE, s.r.o.

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


IČ 24291501
Lodecká 1181/4
Praha 11000 CZ
www.raztoka.cz
734752654
info@balita.cz

BALITA-RESTAURACE A PIZZERIE, s.r.o.

Hotel Ráztoka***

Máte rádi dovolenou na horách? Upřednostňujete léto či zimu nebo obojí? Ať už je vaše odpověď jakákoliv, u nás si na své mohou přijít opravdu všichni. Hotel Ráztoka je místem pro horskou dovolenou a víkendy jako stvořeným samotným pánem beskydských hor. Konec konců sám bůh Radegast podle pověsti sídlil na nedalekém Radhošti.

Hotel Ráztoka disponuje restaurací, venkovním posezením a bistrem. Dobré jídlo je samozřejmostí a příjemná atmosféra umocňující horské prostředí dodá tu správnou náladu. Hosté mohou využít i naší směnárny, připojení na internet nebo si zakoupit některý z balíčků zážitků. Pochopitelně nechybí ani parkoviště. Prostudujte si naše webové stránky.

A jak vlastně hosté u nás bydlí? Hotel Ráztoka má celkem čtyřiapadesát pokojů. K dispozici jsou jednolůžkové, dvoulůžkové, dvoulůžkové s přistýlkou, rodinné a apartmány. V ceně ubytování je snídaně podávaná formou rautu. Kontaktujte nás a rezervujte si pokoje a termíny svého pobytu v malebném prostředí Beskyd. Svých hostů si vážíme a těšíme se na vás.


„BALITA-RESTAURACE A PIZZERIE, s.r.o.“ nemá zatím žádné recenze.