Recenze - BabyHotel Karolínka

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Babyhotel Karolínka

Vladimír Röss, DiS.
IČ 68655436
Náměstí 55
Vranov nad Dyjí CZ
www.babyhotelvranov.cz
777886206
info@babyhotelvranov.cz

Všechna zařízení provozovatele

Vladimír Röss, DiS., BabyHotel Karolínka

BabyHotel Karolínka

Náš hotel Karolínka poskytuje ubytování rodinného typu. Nachází se v samotném centru romantického náměstí Vranova nad Dyjí. Díky tomuto umístění je ideální základnou pro návštěvu veškerých zajímavostí dané lokality, cyklotras, rybaření, procházek a jiných aktivit v nedotknuté přírodě. 

Nabízíme příjemné a stylově zařízené ubytování v krásných pokojích (jako například pokoj pro malé námořníky, víly...), které hravě osloví nejen vás dospělé, ale i vaše děti. A to není vše. Nabízíme toho mnohem více. 

Hotel je vybaven infrasaunou, vyhřívaným vnitřním a venkovním bazénem, masážní vanou, hernou, kinotékou, uzavřeným dvorem s krásným posezením, zákoutím nejen pro děti, ale i dospělé, co hledají klid a pěkné zázemí.  

Jednou z hlavních míst, které děti milují je naše herna. V příjemné a zajímavé herně plné hraček mohou vaše děti dovádět, zatím co vy si můžete dát kávu ve vedlejší recepci, probrat novinky s ostatními rodiči, popř. jen odpočívat po plavání či dětském cvičení.  

Animační program je připraven pro děti od 3 let (nižší věk dítěte je podmíněn doprovodem rodičů). Již od prvního příchodu dítěte vytváříme atmosféru pohody a klidu. Hlavním kritériem je, aby každá individualita našla uspokojení v činnosti, která ji zajímá a rozvíjí. Proto jsme připravili program zaměřený na více zájmových oblastí. Animační programy se liší v jednotlivých dnech. 

Naší prioritou je pružně reagovat na individuální potřeby vás zákazníků, ať již přijíždí s dětmi, nebo bez dětí. Cílem je, abyste si u nás odpočinuli nejen fyzicky a psychicky. Přejeme si, abyste nejen s úsměvem přijížděli, ale i odjížděli.


„BabyHotel Karolínka“ nemá zatím žádné recenze.