Recenze - ATS INVEST s.r.o.

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


IČ 26026589
Rybná 669/4
Praha 11000 CZ
www.residenceucerneveze.cz
725178584
info@ucerneveze.cz

ATS INVEST s.r.o.

Residence U Černé věže poskytuje ubytování na jednu či několik nocí v historickém centru Českých Budějovic. Zrekonstruovaný komplex 4 historických domů nabízí 37 prostorných a kompletně vybavených apartmánů o výměře od 32 do 160 m². Čtyřhvězdičkový hotel v centru Českých Budějovic disponuje dvoulůžkovými a čtyřlůžkovými apartmány, z nichž některé jsou s mezonetem či terasou. Budovy jsou památkově chráněny a v jejich prostorách je zachováno mnoho původních architektonických prvků.
Buďte u nás jako doma
Všechny naše apartmány byly samostatně navrženy bytovým architektem, díky čemuž získaly osobitý styl a kouzlo. Příjemné prostředí je navíc umocněno historickou atmosférou celého komplexu. Kompletně zařízené apartmány Vám poskytnou veškerý komfort, který jistě na svých cestách uvítáte. V apartmánech Residence U Černé věže se budete cítit jako doma.
České Budějovice mějte jako na dlani
Residence U Černé věže se nachází přímo v historickém jádru Českých Budějovic, u Černé věže, hlavní dominanty města. Z hlavního náměstí Přemysla Otakara II. je to k našemu čtyř hvězdičkovému hotelu 2 minuty pěšky. Ostatní historické památky města jsou v pohodlné pěší vzdálenosti. Rádi Vám doporučíme památky a zajímavá místa, která stojí za to v Českých Budějovicích navštívit.
O nic se nestarejte
Pokud si nebudete chtít vařit sami, přímo u hotelu se nachází naše partnerská restaurace NAŠE FARMA, kde připravují pokrmy z regionálních surovin a masa převážně z jihočeských farem z podhůří Novohradských hor a České Kanady. Každé ráno zde budete mít připravenou snídani formou bufetu. Zakládáme si na osobním přístupu ke každému klientovi, můžete se na nás s čímkoli obrátit. Chceme, abyste si pobyt v Českých Budějovicích vychutnali, ať už jste na cestách za prací, rodinné dovolené či za poznáváním jihočeských kulturních památek.


„ATS INVEST s.r.o.“ nemá zatím žádné recenze.