Recenze - ARC - MED s.r.o.

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


IČ 62245082
Golovinova 1559
Kadaň 43201 CZ
www.arc-med.cz
777319140
kolarik@arc-med.cz

ARC - MED s.r.o.

Lázně Evženie

Lázeňský areál se nachází v krásném a tichém prostředí historické části města v blízkosti řeky OhřeAreál Lázeňského domu Evženie je bezbariérový, hlídané parkoviště. Stravování v lázeňském restaurantu Peřeje.

 Klidné prostředí lázeňského komplexu je propojené s rozsáhlým zámeckým parkem upraveným v anglickém stylu, ve kterém je 220 druhů stromů z celého světa.

MINERÁLNÍ PRAMENY:

V Klášterci nad Ohří jsou k dispozici 3 minerální prameny: Pramen Evženie, Městský a Klášterecký pramen. Jsou jímány v lázeňském parku městské části Kyselka. Klášterecké léčivé minerální vody náleží k přírodním, studeným a slabě mineralizovaným železnatým kyselkám hydrogenuhličitano-sodného typu. Díky obsahu volného kysličníku uhličitého mají příjemnou, perlivou a osvěžující chuť. Působí příznivě na trávicí trakt, podporují metabolismus tuků a cukrů. Minerální koupele mají mimořádný účinek na degenerativní onemocnění pohybového aparátu a fungují jako prevence kardiovaskulárních chorob.

UBYTOVÁNÍ:

Ubytováni budete přímo v lázeňském domě Evženie, v 5 dvojlůžkových pokojích a 2 apartmánech. pokojích je toaleta se sprchou, lednice, telefon a připojení na internet.


„ARC - MED s.r.o.“ nemá zatím žádné recenze.