Recenze - Apartments Verona

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Apartments Verona

Le NATAN company s.r.o.
IČ 29076340
T.G.Masaryka 805/9
Karlovy vary 36001 CZ
732632155
tripia@matia.info

Apartments Verona

Apartmány Verona se nachází na pěší zóně v Karlových Varech. Výhodná poloha zaručuje dostupnost všeho, co mohou Karlovy Vary nabídnout. Rozmanité obchody, kino, park s lázněmi, a další místa zábavy i odpočinku. Břeh řeky Teplé Vás dovede parkem ke kolonádám s prameny a vřídlem.

Kompletně zrekonstruovaný objekt s výtahem nabízí luxusní apartmány pro náročné s kompletním vybavením pro pohodlný pobyt. Design interiérů je vyveden v kombinaci klasického a moderního stylu s důrazem na funkčnost a pohodlí.

Každý apartmán má vlastní účelně vybavenou kuchyň s lednicí, mikrovlnnou i klasickou troubou, indukční varnou deskou, myčkou na nádobí a varnou konvicí.

V obytné místnosti každého apartmánu je k dispozici smart TV s technologií 3D, satelitním i pozemním příjmem. Samozřejmostí pro všechny naše hosty je Wi-Fi připojení zdarma.

Koupelny sladěné se stylem interiéru nabízejí WC s integrovaným bidetem, topný žebřík pro sušení ručníků a vanu nebo sprchový kout. Ve fialovém a bordó apartmánu je navíc druhé oddělené WC. Fén je možno zapůjčit na celou dobu pobytu zdarma v recepci.

V domě je vlastní moderně vybavená prádelna, ve které je možné si nechat vyprat a vyžehlit prádlo. Přesvědčete se, že komfortní ubytování na perfektní adrese nemusí být drahé.

Restaurace se nachází v historické budově Alžbětiných lázní v lázeňském parku v centru města Karlovy Vary. 

Pochutnáte si u nás jak na tradiční české kuchyni, tak také na středozemní a naše steaky jsou vyhlášené. Nabízíme bohatý výběr moravských a zahraničních vín.

Navštivte Alžbětiny lázně v srdci Karlových Varů se 110 let dlouhou tradicí a poskytněte svému tělu i duši léčivé účinky 60 léčebných procedur, blahodárné pocity z wellness a beauty programů nebo relaxaci v bazénu, sauně a parní kabině.


„Apartments Verona“ nemá zatím žádné recenze.