Recenze - Apartmány Vila HEDVIKA

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky Apartmány Vila HEDVIKA
Celkové hodnocení akcí: 5
100% doporučuje (1 hodnocení)

Cestovní kancelář A21, Mgr. Věra…
IČ 68903260
Dolní paseky 978
Rožnov pod Radhoštěm 75661 CZ
www.vilahedvika.cz
571 117 141 777 912 014
vilahedvika@a21.cz

Apartmány Vila HEDVIKA

Apartmány Vila Hedvika*** se nacházejí v klidné lokalitě v Rožnově pod Radhoštěm v bezprostřední blízkosti přírodního prostředí a zároveň v blízkém dosahu všech zajímavostí Rožnova pod Radhoštěm, jako je Valašské muzeum v přírodě - známý Skanzen, centrum města - náměstí Rožnov, Rožnovský pivovar, Rožnovské pivní lázně, manufaktura Unipar, Svět Kamenů, Gibon park, koupaliště, krytý bazén s tobogánem, tenisová hala a kurty, golfové hřiště, atd..

Poskytují zázemí v podobě kvalitního ubytování a služeb pro Vaše vyžití v Rožnově, na Valašsku, v Beskydech v každém ročním období, pro relaxaci a wellness, ozdravné a lázeňské pobyty, poznávání, aktivní vyžití, sportovní programy - turistika, cykloturistika, lyžování, tenis, golf, minigolf, adrenalinová zábava.

Pobyt v přírodním prostředí Rožnova, kde okolní lesy a louky, spolu s příznivým prouděním horského vzduchu zaručují blahodárné působení na dýchací a oběhový systém lidského organizmu a podporují psychickou pohodu. Ozdravné horské ovzduší okolních Beskyd, procházky na čerstvém vzduchu a konzumace přírodních produktů, propůjčily Rožnovu pod Radhoštěm již v historii proslulost klimatických lázní.

Hostům jsou k dispozici vybavené apartmány a studia s kuchyní (sklokeramická varná deska, odsavač par, mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice, nádobí, talíře, příbory) a koupelnou s WC, pro dvě osoby až šest osob, se skladbou lůžek 2 + 1 přistýlka, 3 + 2 přistýlky a 4 + 2 přistýlky. Hostům je k dispozici zdarma internetové připojení a satelitní televize s DVD. Parkování je zdarma na vlastním uzavřeném parkovišti. Součástí každého apartmánu je koupelna s WC (sprchový kout nebo vana se sprchovou zástěnou). Lůžka mají zdravotní antialergické pětizónové matrace pro pohodlný odpočinek a spánek.

 

 

 

 


Zákazníci hodnotí „Apartmány Vila HEDVIKA“

13.4.2015 16:09
Recenze „Apartmány Vila HEDVIKA“ pro akci „lázeňský pobyt v Rožnově pod Radhoštěm na 3 dny“: 36999
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Krásné a čisté ubytování, nádherné okolí, svíčkárna i skanzen byl super bonus k pobytu. Masáže byly úžasné , příjemné a paní masérka velmi šikovná a milá. Děkujeme, Eva, Renata, Eva , Soňa
Byla recenze pro vás přínosná?
Ano
0
Ne
0
1

Ukončené akce klienta

regenerační pobyt v Rožnově pod Radhoštěm pro dva
Apartmány Vila HEDVIKA
lázeňský pobyt v Rožnově pod Radhoštěm na 3 dny
Rožnov pod Radhoštěm
lázeňský pobyt v Rožnově pod Radhoštěm na 3 dny
Rožnov pod Radhoštěm