Recenze - Apartmány Podhájska

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky Apartmány Podhájska
Celkové hodnocení akcí: 5
100% doporučuje (1 hodnocení)

Terézia Slobodníková
IČ 1025255550
Podhájska 361
Nové Zámky SK
www.apartment-bratislava.sk
+421 903 452 900
podhajska.podhajska@gmail.com

Apartmány Podhájska

Nabízíme celoroční ubytování v soukromí v obci Podhájska, která je známá svým termálním koupalištěm s jedinečnou slanou vodou s příznivými léčebnými účinky (vzdálené cca 800 m od apartmánů). Poloha apartmánů je vhodná také pro milovníky výletů do hor (Štiavnické pohoří) a pro obdivovatele přírodních a technických zajímavostí podunajské nížiny (rezervace Žitný ostrov, vodní dílo Gabčíkovo). Okolí je ideální pro nenáročné turistické a cyklistické výlety s množstvím cyklistických okruhů.

Apartmánové ubytování se nachází ve dvou domech s propojenou zahradou. K dispozici jsou 2 čtyřlůžkové a 1 třílůžkový pokoj. Každý pokoj má sociální zařízení. Při obsazení dvěma dospělými osobami se za další neobsazené lůžko neplatí.

Pro tyto 3 pokoje je k dispozici plně vybavená kuchyňka s možností vaření (mikrovlnka, rychlovarná konvice, nádobí, chladnička, sporák) a společná místnost, kde je k dispozici televizor se SAT (všechny české a slovenksé programy). Oplocený areál zahrady nabízí kryté zahradní sezení. Parkování je možné ve dvoře.

Nabízíme dva velké prostorné pokoje – jeden je čtyřlůžkový a druhý třílůžkový. Pro tyto dva pokoje jespolečné sociální zařízení a plně vybavenou kuchyni (mikrovlnka, rychlovarná konvice, nádobí, chladnička, sporák). Při obsazení dvěma dospělými osobami se za další neobsazené lůžko v pokoji neplatí. Taktéž je k dispozicitelevizor se SAT (všechny české a slovenksé programy).


Zákazníci hodnotí „Apartmány Podhájska“

23.10.2014 10:48
Recenze „Apartmány Podhájska“ pro akci „SLOVENSKO Podhájska - týdenní pobyt pro1 osobu“: 41367
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Super, děkuji.
1

Běžící akce klienta

pobyt u léčivých termálních lázní Podhájska
Apartmány Podhájska