Recenze - Apartmány Monínec

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Apartmány Monínec

MONÍNEC s.r.o.
IČ 25770659
Monínec 7
Sedlec - Prčice 25791 CZ
leto.moninec.cz/cs/ubytovani/skiapartmany
+420 317 721 417
rezervace@moninec.cz

Apartmány Monínec

Dva apartmánové domy skýtají neobvyklý pohled - na malou Hlubokou. Tak se říká zámku v Jetřichovicích postaveném ve stylu jihočeského zámku Hluboká. 

Apartmány jsou pod dolní stanicí lanovky a nabízejí velmi pohodlné ubytování. Dvě budovy, 14 apartmánů, každý s vlastním krytým parkovacím stáním a uzamykatelnou kolárnou, celková kapacita 70 osob. 

V apartmánech budete mít možnost využít vlastní vybavenou kuchyňku se sporákem a ledničkou. Samozřejmostí je i příjemné posezení, kde se celá vaše rodina sejde pohromadě u večeře či oběda. 

Restaurace alpského stylu M2 slouží k občerstvení návštěvníků apartmánů a podávají se zde i snídaně. Nabízíme dále vydatná jídla v podobě svíčkové nebo guláše, domácí kynuté knedlíky se švestkovými povidly nebo třeba rychlou grilovanou klobásu.

Najdete zde ale také zeleninové saláty, výborné čerstvé zákusky a studené alkoholické i nealkoholické nápoje. Pro zákazníky je k dispozici venkovní terasa pro cca 100 osob, kde se dá za slunného počasí krásně relaxovat.

 

V hotelu Monínec si vychutnáte lenošení v bazénu s nejkrásnějším výhledem v Čechách přímo do údolí Českého Meránu. Rozměry 7 x 4 m, hloubka 120 cm.

Také si můžete odpočinou v sauně nebo ve vířivce či při slastné masáži.„Apartmány Monínec“ nemá zatím žádné recenze.