Recenze - Apartmány Lomnica, s.r.o.

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


IČ 46963952
Lalinok, Pod Hradiskom 12/04
Divinka 01331 SK
www.apartmanylomnica.sk
917228520
rezervacie@apartmanylomnica.sk

Apartmány Lomnica, s.r.o.

Apartmány Lomnica se nacházejí v krásném prostředí Vysokých Tater mezi obcemi Tatranská a Velká Lomnice, přímo na pomezí Tatranského Národního Parku. Apartmány jsou součástí nově vybudovaného Resortu Apartmány Lomnica,který sestává ze dvou apartmánových domů s celkovou kapacitou 95 dvoupokojových apartmánů. 

Přímo z prostorných balkonů Vašeho luxusního bydlení se Vám na severní straně nabízí exkluzivní výhled na štíty Vysokých Tater. Na západní straně se můžete kochat výhledem na vzdálené vrcholky Nízkých Tater. Apartmány jsou citlivě designově navrženy v souladu s prostředím i architekturou typickou pro Vysoké Tatry. 

Pro Váš bezstarostný odpočinek máte k dispozici celkem 21.000 m2 areálu, kde kromě dvou apartmánových domů nachází i množství zeleně, oddychových zón s lavičkami a gril s altánky, tenisové i dětské hřiště. Celý prostor, s výjimkou přístupové cesty je plně řešen jako pěší zóna zaručující bezpečnost a pohodlí nejen pro děti.

Ubytování
Apartmány Lomnica se nacházejí ve dvou budovách s garážemi. Jedná se o ubytování nejvyšší kategorie s nejvyšším ubytovacím komfortem včetně spotřebičů a audiovizuální techniky. Nabídka apartmánů disponuje možností ubytování 4 dospělých osob a 2 dětí do 5 let. Pro dětičky máte k dispozici dětské postýlky. 

Standardní vybavení apartmánu 

  • 2 pokoje, předsíň
  • koupelna se sprchovým koutem a toaleta s osuškami a ručníky podle počtu ubytovaných 
  • 2 standardní lůžka (manželská postel s povlečením) + 2 rozkládací lůžka s povlečením 
  • kuchyňská linka s potřebnou výbavou, elektrospotřebiči, ledničkou a varným panelem 
  • v obývací místnosti se nachází pohodlné sezení, kabelová TV, domácí kino a možnost připojení na Internet zdarma 
  • možnost parkování Vašeho vozu ve vytápěné garáž v Apartmánovém domě 

„Apartmány Lomnica, s.r.o.“ nemá zatím žádné recenze.