Recenze - Apartmány Cihlářka

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky Apartmány Cihlářka
Celkové hodnocení akcí: 4.5
100% doporučuje (2 hodnocení)

Cihlářka s.r.o.
IČ 29050642
Černý Důl 200
Černý Důl 54344 CZ
www.cihlarka.cz
499421033
info@cihlarka.cz

Apartmány Cihlářka

Horské apartmány leží v nadmořské výšce cca 1.050 m.n.m., v sedle vrcholových partií Krkonoš, mezi obcemi Černý Důl a Pec pod Sněžkou.

Apartmány jsou umístěny na jižním svahu s hustě zalesněným okolím a je z nich nádherný výhled do široké okolní krajiny. V našem okolí se nachází dalších 60 chalup, např. ve vzdálenosti cca 200m od Cihlářky leží bouda Hájenka, 500m Pražská Bouda a 1.000m Kolínská Bouda.

Apartmány Cihlářka leží ve II. Zóně KRNAP. Svou polohou jsou tedy vhodné především pro milovníky klidu a ticha, vyznavače zimních sportů, horské turistiky a outdoorových aktivit, jako jsou horská kola, treking, Nordic walking, paragliding apod.

Umístění apartmánů pod hřebenem sedla v lesích zaručuje příjemné klima pro opalování i v zimních měsících. Jen málo dnů v roce zde fouká silný vítr. V těchto partiích Krkonoš se sníh drží v průměru od poloviny listopadu do Velikonoc, není výjimkou, že se na naší sjezdovce vedle chaty lyžuje ještě v polovině května.

Celý objekt je bezbariérový, k dispozici je prosklený výtah. Připraveno je pro Vás až 30 apartmánů různých velikostí a dispozic o kapacitě až 200 lůžek. Velikosti apartmánů jsou od 1+kk s kuchyní, koupelnou a toaletou, přes 2+kk a 3+kk – vždy s vlastní, plně vybavenou kuchyní, koupelnou a toaletou, příp. i s balkónem, až po apartmán „Chalupa v chalupě“ až pro 20 osob s kuchyní, koupelnou, toaletami, obývacím pokojem a útulnými patry na spaní.

Můžete využít naši horskou nekuřáckou restauraci, kde Vám připravíme plno domácích lahůdek a specialit, které jsou připravovány ze surovin od dlouhodobě prověřených dodavatelů.

Dále u nás najdete širokou škálu oblíbených i netradičních programů, sportovního a relaxačního vyžití a v neposlední řadě zajímavou nabídku doplňkových služeb a zboží.


Zákazníci hodnotí „Apartmány Cihlářka“

2.6.2015 20:08
Zuzana
Recenze „Apartmány Cihlářka“ pro akci „pobyt v apartmánech Cihlářka až pro 6 osob na 3 nebo 6 dní“: 32024
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Líbilo se nám všem. Díky!
Byla recenze pro vás přínosná?
Ano
0
Ne
0
12.1.2015 08:03
Recenze „Apartmány Cihlářka“ pro akci „pobyt pro dva nebo 4-6 osob na 5 dní v apartmánech Cihlářka“: 32024
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Na toto ubytování budeme dlouho rádi vzpomínat. Splnil naše očekávání a určitě ho ještě někdy rádi navštívíme.
Byla recenze pro vás přínosná?
Ano
0
Ne
0
1

Ukončené akce klienta

pobyt v apartmánech Cihlářka až pro 6 osob na 3 nebo 6 dní
Apartmány Cihlářka
pobyt pro dva nebo 4-6 osob na 5 dní v apartmánech Cihlářka