Recenze - Apartmánový dům Rudík

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky Apartmánový dům Rudík

Stanislava Řetická
IČ 65576918
Javorská 130
Železná Ruda 34004 CZ
www.rudik.sumava.cz
724077100 602104446
rudik@sumava.cz

Apartmánový dům Rudík

Apartmánový dům Rudík

Luxusní apartmánový dům Rudík je původní zástavba po celkové rekonstrukci, kterou najdete v centru městečka Železná Ruda, která je významným městem Šumavy. Vzhledem k celkové dostupnosti má ideální polohu pro cestování, sport, procházky přírodou, kulturu, nakupování i odpočinek.

Vy si můžete vybrat jeden z krásných apartmánů – Bárt, Max, Johana a Rosa. Útulně vybavené jsou naprosto všechny, takže záleží na vás, který si vyberete. Navíc všechny vám poskytnou výhled na zahradu přímo u apartmánového domu. Každý apartmán má svou kuchyňku, takže si sami můžete uvařit. Pokud byste ovšem rádi větší pohodlí, naproti máte restauraci s výbornou kuchyní a dobrými cenami!

Apartmán Bárt je útulný dvoupokojový apartmán s rozlohou 55 m2 s obývacím pokojem s kuchyňským koutem a manželskou postelí, a ložnicí s nemanželskou postelí. Samozřejmě se sprchovým koutem a toaletou!

Apartmán Johana krásně laděný do červené a růžové barvy je podkrovní apartmán s rozlohou 60m2. Chlubí se dvěma ložnicemi a obývacím pokojem s manželskou postelí a kuchyňkou!

Apartmán Max je druhým stylovým podkrovním apartmánem, který tak trochu ladí s Johannou. Velký obývací pokoj s manželskou postelí a jednolůžkem a ložnice s manželskou postelí.

Apartmán Rosa uzavírá řadu apartmánů s rozlohou 60 m2. Obývací pokoj s manželskou postelí a jednolůžkem a jídelna s manželskou postelí a jednolůžkem. K tomu samozřejmě kuchyň a sprcha s toaletou.

Rudík je připraven i na celou vaši rodinku. Pro dětičky zde mají postýlky i židličky a dětský koutek venku, jen 200 m je vzdálené velké dětské hřiště. Prostředí Šumavy vám nabízí snad vše, co je k hezké dovolené potřeba. Podlehněte houbařské vášni, podnikejte výlety po fascinujícím okolí, relaxujte a užívejte si. My vám přinášíme pár tipů, které rozhodně stojí za to!


„Apartmánový dům Rudík“ nemá zatím žádné recenze.