Recenze - Apartmánový dům Rudík

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky Hartmanice

Stanislava Řetická
IČ 65576918
Javorská 130
Železná Ruda 34004 CZ
www.rudik.sumava.cz
724077100 602104446
rudik@sumava.cz

Všechna zařízení provozovatele

Apartmánový dům Stará pošta, Apartmánový dům Rudík, Apartmánový dům Rudík

Apartmánový dům Rudík

Apartmánový dům Rudík

Luxusní apartmánový dům Rudík je původní zástavba po celkové rekonstrukci, kterou najdete v centru městečka Železná Ruda, která je významným městem Šumavy. Vzhledem k celkové dostupnosti má ideální polohu pro cestování, sport, procházky přírodou, kulturu, nakupování i odpočinek.

Vy si můžete vybrat jeden z krásných apartmánů – Bárt, Max, Johana a Rosa. Útulně vybavené jsou naprosto všechny, takže záleží na vás, který si vyberete. Navíc všechny vám poskytnou výhled na zahradu přímo u apartmánového domu. Každý apartmán má svou kuchyňku, takže si sami můžete uvařit. Pokud byste ovšem rádi větší pohodlí, naproti máte restauraci s výbornou kuchyní a dobrými cenami!

Apartmán Bárt je útulný dvoupokojový apartmán s rozlohou 55 m2 s obývacím pokojem s kuchyňským koutem a manželskou postelí, a ložnicí s nemanželskou postelí. Samozřejmě se sprchovým koutem a toaletou!

Apartmán Johana krásně laděný do červené a růžové barvy je podkrovní apartmán s rozlohou 60m2. Chlubí se dvěma ložnicemi a obývacím pokojem s manželskou postelí a kuchyňkou!

Apartmán Max je druhým stylovým podkrovním apartmánem, který tak trochu ladí s Johannou. Velký obývací pokoj s manželskou postelí a jednolůžkem a ložnice s manželskou postelí.

Apartmán Rosa uzavírá řadu apartmánů s rozlohou 60 m2. Obývací pokoj s manželskou postelí a jednolůžkem a jídelna s manželskou postelí a jednolůžkem. K tomu samozřejmě kuchyň a sprcha s toaletou.

Rudík je připraven i na celou vaši rodinku. Pro dětičky zde mají postýlky i židličky a dětský koutek venku, jen 200 m je vzdálené velké dětské hřiště. Prostředí Šumavy vám nabízí snad vše, co je k hezké dovolené potřeba. Podlehněte houbařské vášni, podnikejte výlety po fascinujícím okolí, relaxujte a užívejte si. My vám přinášíme pár tipů, které rozhodně stojí za to!


„Apartmánový dům Rudík“ nemá zatím žádné recenze.