Recenze - AMARYLLIS - estetické a regenerační centrum MUDr. Zlaty Takácsové

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky Péče o zdraví

MUDr. Zlata Takácsová
IČ 87368072
Národní 23
Praha 1 CZ
www.amaryllis.cz
222210237
klient@amaryllis.cz

Všechna zařízení provozovatele

MUDr. Zlata Takácsová, AMARYLLIS - estetické a regenerační centrum MUDr. Zlaty Takácsové

AMARYLLIS - estetické a regenerační centrum MUDr. Zlaty Takácsové

O nás

Jsme 1. "Medi well be" v Praze!

Jsme centrem estetické medicíny, regenerace a relaxace, kde každý krok péče o Vás je pod kontrolou speciálně zaškoleného personálu a lékaře.

V našem zařízení poskytujeme záruku profesionality ošetřovacích technik a ošetření lékařskými certifikovanými přístroji. 

Amaryllis je členem světové profesionální sítě pro zdravé neinvazivní omlazení OASIS REJUVE. Přinášíme Vám špičkovou luxusní lékařskou kosmetiku REJUVE a RENLIVE, s níž " snoubení přírody a vědy nebylo dosud nikdy tak nádherné"!

Jsme tady pro Vás, naše náročné klientky a klienty! 

Centrum AMARYLLIS je místem pro odpočinek a regeneraci sil. Místem, kam uniknete ze světa velkoměstského shonu do krajiny vůní (aromaterapie). 

Pravidelná regenerace těla je pro kvalitní fungování duše nezbytná.

Naše rady, podpora a péče jsou Vám k dispozici v průběhu celého ošetřovacího programu. 

Naším cílem je celostní přístup v řešení Vašich potíží na profesionální úrovni:

Ke zlepšení funkce lymfatického systému můžeme nabídnout odborné manuální nebo přístrojové lymfodrenáže dle terapeutického protokolu, a to individuálně " šitého na míru" lymfologem nebo lymfoterapeutem. Pro rozšíření služby máme k dispoizici lékařskou akupunkturu.
Při redukci nadváhy/obezity Vás naučíme zdravému stravování, upravíme Váš jídelníček, abyste určitě nehladověli, snížili příjem kalorií, a přece nestrádali příjmem potřebných výživných látek. Také není jedno, co, kdy a s čím jíte...
Vaše křivky „ dotvarujeme“ kombinovanou radiofrekvenční a ultrazvukovou metodou, estetickou rázovou vlnou, mezoterapií. Tyto procedury významně redukují tukovou vrstvu v ošetřené oblasti, vyhlazují -"gumují" nevzhlednou "pomerančovou" kůži a vypínají ochablou pleť.
Úspěšnost výrazné redukce tukových polštářků měříme pomocí ultrazvukové metody, kterou považuje odborná veřejnost za nejpřesnější formu měření stavu podkoží ( měřením obvodů po ošetření dochází ke zkreslení zejména v důsledku redukce vody v mezibuněčném prostoru!). Nabízíme Vám ojedinělou možnost sledovat změny v hlubších vrstvách podkoží zcela bez bolesti a bez skalpelu!
Během příjemné přístrojové lymfodrenáže můžete zároveň absolvovat odborné vyhlazení vrásek tváře, krku a dekoltu spolu s pěstícím zábalem rukou dermokosmetikou RENLIVE.
Používáme jen biodermokosmetiku - lékařskou kosmetiku sestavenou na základě výsledků klinických studií v průběhu posledních 20let s obsahem čistých rostlinných extraktů.
Respektujeme zásady anti-agingu.
Pokud Vás bolí záda nebo klouby, neváhejte se poradit s naší fyzioterapeutkou - vhodné budou pro Vás nejen odborné masáže s kombinací různých technik, ale i zaučení sestav pro domácí cvičení.
Při ošetření respektujeme doporučené postupy odborných lékařských společností.
V případě zjištění závažnějších zdravotních potíží je možné Vám zajistit další diagnostický a terapeutický postup v odborných zdravotnických zařízeních vyššího stupně, se kterými úzce spolupracujeme.
Možná při rozhovoru s profesionálním koučem zjistíte, že Vaše bolest ramen a napětí v nich je důsledkem nedořešených problémů v profesionálním nebo soukromém životě… nevíte, jak si s tím poradit…máte potřebu se odměňovat jídlem či různými dobrůtkami, a tím nechtěně Vaše váha narůstá…Řešením je pravidelná spolupráce s našim koučem.
Pro naše klienty připravujeme atraktivní " věrnostní" akce.
Naše novinky a soutěže můžete pohodlně sledovat na FB stránce:
https://www.facebook.com/AmaryllisEstetickeRegeneracniCentrum 

Těšíme se na Vás!

S úctou Vaše MUDr. Zlatka Takácsová a její odborný tým.


„AMARYLLIS - estetické a regenerační centrum MUDr. Zlaty Takácsové“ nemá zatím žádné recenze.