Recenze - Aleš Krůza

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


IČ 62145959
Dvorní 693
Rakvice 69103 CZ
www.zabawki.cz
774724789
obchod@zabawki.cz

Aleš Krůza

Vítáme Vás v našem internetovém obchodě, kde nabízíme hračky a hry, např. široký sortiment plyšových hraček, hraček pro nejmenší, hračky pro kluky, tak i hračky pro holky, širokou paletu hraček dřevěných a kvalitních hraček plastových.

Samozřejmě v naší nabídce najdete také hračky, které neslouží jen pro hraní, ale také edukační a výtvarné, které procvičují paměť dítěte, vnímavost a schopnost učit se.
Veškeré zboží můžete pohodlně nakoupit přes náš eshop, stačí si v nabídce výše vybrat příslušnou kategorii hraček, vybrat hračky podle Vašich představ a požadavků, nakoupit a samozřejmě nechat dopravit až k Vám domů. Mezi nejvíce poptávané hračky v naší nabídce patří především, z hraček pro kluky auta a autíčka, pistole a dětské zbraně, stavebnice, autodráhy a skládací města se silnicemi, a samozřejmě také hračky na písek, odrážedla, tříkolky, šlapadla a koloběžky, a různé hračky na zahradu. Z hraček pro holky jsou to např. panenky, kočárky, puzzle, atd..
Věříme, že si z naší široké nabídky hraček také vyberete. Hračky které jsou v naší nabídce si můžete prohlédnout a nakoupit také v naší vzorkovně s přímým prodejem, kterou najdete v sídle firmy – Dvorní 693, Rakvice. Naše prodejna působí stejně jako velkoobchod hraček, tak i jako maloobchod. Distribuce hraček po celé ČR.


„Aleš Krůza“ nemá zatím žádné recenze.