Recenze - Albatros hotel Relax

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Albatros hotel Relax
Celkové hodnocení akcí: 3
100% doporučuje (1 hodnocení)

ALBATROS Prachatice s.r.o.
IČ 26065258
Vodňanská 1277
Prachatice 38301 CZ
www.hotelalbatros.cz/
777606791
soukupova.albatros@seznam.cz

Albatros hotel Relax

Potřebujete novou vzpruhu, chcete se vznášet na vlnách relaxace? Pak musíte vyrazit jedině do hotelu Albatros Relax do Prachatic, kde na Vás čeká vskutku božský odpočinek.

Wellness hotel Albatros Relax je zaměřen především na rodiny s dětmi a nabízí komfortní ubytování v klidné lokalitě na okraji města Prachatice. Disponuje klimatizovaným konferenčním prostorem s kapacitou až 100 míst, relaxačním centrem a dětmi velmi oblíbenou zahradou s originálními stavbami.

Hotel má k dispozici 39 komfortních pokojů s kapacitou 110 lůžek. V celém objektu je možnost Wi-Fi připojení zdarma. Hotel je zařízen moderním, pohodlným nábytkem pro co nejlepší zážitek z ubytování.

Všechny pokoje mají komfortní a pohodlné vybavení, k dispozici jsou dvoulůžkové, třílůžkové- a čtyřlůžkové pokoje.

Vybavení:

  • TV se satelitním příjmem
  • Wi-Fi připojení zdarma
  • Telefon s přímou volbou
  • Koupelna se sprchovým koutem a WC
  • Některé pokoje mají balkón nebo terasu
  • Na pokoji je k dispozici trezor a froté župany

Restaurace Pohoda je svojí atmosférou a nabídkou jídel ideální jak pro soukromý oběd nebo večeři, tak pro posezení při kávě a dezertu v příjemném a klidném prostředí.

Restaurace rovněž poskytuje rozsáhlou gastronomickou nabídku pro konference, školení, firemní prezentace i různé společenské a rodinné příležitosti. Parkovat lze přímo před hotelem na hotelovém parkovišti.

Příjemnou relaxaci nabízí v zajímavém prostředí umístěný bazén s vodopádem a protiproudem, vířivka a odpočinkové posezení. Na přání je možné využít celý tento prostor pro privátní akce. Na objednání recepce zajistí občerstvení do kterékoli části Wellness&Spa.

O dokonalé prohřátí se postará sauna ve vulkánu sopky pro 2-8 osob.

V našem hotelu si můžete užít originální filipínské masáže, Fiji procedury a další netradiční zážitky, o které se postará tým rodilých filipínských masérek.

Při pobytu v hotelu Albatros Relax mohou aktivní jedinci využít nejen Wellness & Spa, ale i 2 klimatizované squashové kurty, jejichž spojením může vzniknout tělocvična pro cvičení skupin. 


Zákazníci hodnotí „Albatros hotel Relax“

1.3.2016 18:08
Robert
Recenze „Albatros hotel Relax“ pro akci „pobyt na 3 nebo 4 dny v Albatros hotel Relax“: 36275
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Bazén jsme měli k dispozici jen od 20 do 21h a od 10 do 11h, bez možnosti změny. Pro dopolední koupání nám (4 členné rodině) nabídli pouze jednu osušku. Dětský koutek byl otevřen pouze při snídani a večeři
Byla recenze pro vás přínosná?
Ano
0
Ne
0
1

Ukončené akce klienta

pobyt na 3 nebo 4 dny v Albatros hotel Relax
Albatros hotel Relax