Recenze - 4PM s.r.o.

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


IČ 27547779
Příkopy 95
Náchod 54701 CZ
www.4pm.cz
777136319
obchod@4pm.cz

4PM s.r.o.

Hodinky od 4pm – kolekce dámské, pánské a dětské hodinky

Vítejte ve světě hodinek od 4pm, hodinek módního trendu a světových značek. Hodinky neslouží jen jako ukazatel času, ale jsou také šperk, který můžete kombinovat s Vaším oblečením, kabelkou, obuví nebo jednoduše s Vaší náladou. Vyberte si hodinky světové značky z kolekce dámské hodinkypánské hodinky nebo dětské hodinky a to v nepřeberném množství tvarů, stylů, barev a inspirací. 

Chcete být inovativní, odvážní a zařadit po bok mnoha světových a českých celebrit, potom jsou tu pro Vás hodinkyšvédského designu AXCENT OF SCANDINAVIA nebo fashion hodinky JET SET, šokující svými rozměry ve své nápaditosti, barvě a přepychu.

Pokud toužíte po dobrodružství a adrenalinu, jsou tu pro Vás extrémní hodinky francouzské značky OFFSHORE LIMITED čiOXBOW, které vytvořily svými kolekcemi skutečnou revoluci v hodinkách. Jestliže preferujete pohodlí a toužíte po nenáročném stylu založeném na jednoduchosti a eleganci doporučujeme celosvětově zavedené značkové hodinkyMUSTANGMEMPHIS a MARCO POLO.

Pro náročné, kteří si zakládají na kvalitě, detailu a precizní funkčnosti máme designové hodinky prestižních značek jako je JACOB JENSENDANISH DESIGN nebo anglické hodinky ROYAL LONDON. Kombinovatelné kousky Vašeho šatníku nyní můžete doplnit o hodinky RG 512. Pro teenagery je velmi populární mladistvá móda a trendy. Dětské hodinky HELLO KITTY, jsou v tomto směru naprosto ideální.

Ve světě hodinek od 4pm existují hodinky pro každý pocit, pro každý moment a pro každou příležitost. Najděte si svůjvlastní styl v hodinkách od 4pm.


„4PM s.r.o.“ nemá zatím žádné recenze.